Reklam - TYF

Yarışma Sonuçları

Tümünü Gör

420 - 470 Avrupa Şampiyonası

11 - 18 Ağustos 2014 / Polonya
SIRA ÜLKE İSİM YELKEN SIRA ÜLKE İSİM YELKEN
1 Türkiye FRA 55096 - Hippolyte Machetti / Sidoine Dantes 86 6 Türkiye GBR 55242 - Max Clapp - Joseph Burns 140
2 Türkiye SUI 52967 - Kilian Wagen - Grégoire Siegwart 92 7 Türkiye FRA 55095 - Thomas Ponthieu - Quentin Paturle 151
3 Türkiye FRA 55288 - Alexandre Demange - Maxime Roux 110 8 Türkiye ESP 53162 - Paula Barceló - Margarita Alba 157
4 Türkiye POL 55326 - Ewa Romaniuk - Katarzyna Goralska 128 9 Türkiye ISR 54144 - Nitai Hasson - Yoav Shpilman 160
5 Türkiye USA 54068 - Russell Clarida / Fernberger Henry 131 10 Türkiye GER 55233 - Jan Borbet - Lea Borbet 170

2014 Laser 4.7 Youth World Championships - Result Boys Gold

15 Ağustos 2014 / Japonya
SIRA ÜLKE İSİM YELKEN SIRA ÜLKE İSİM YELKEN
1 Türkiye FRA 203855 - Boite Alexandre 43.0 6 Türkiye ESP 186422 - Cabrera Perez Luis 65.0
2 Türkiye ESP 198722 - Iess Ismael 43.0 7 Türkiye TUR 193274 - Cetinsu Cem 66.0
3 Türkiye CRO 207386 - Mavricic Paolo 52.0 8 Türkiye GRE 192999 - Chousiadas Konstantinos Odysse 72.0
4 Türkiye ITA 196672 - Fornasari Federico 63.0 9 Türkiye ISR 206263 - Benharoch Maor 73.0
5 Türkiye JPN 184010 - Iwaki Kaito 65.0 10 Türkiye SIN 203847 - Lau Matthew Scott 78.0

2014 Laser 4.7 Youth World Championships - Result Boys Silver

14 Ağustos 2014 / Fransa
SIRA ÜLKE İSİM YELKEN SIRA ÜLKE İSİM YELKEN
1 Türkiye TUR 202658 - Esen Ugur 119.0 6 Türkiye HKG 191919 - Bezy Nicholas 151.0
2 Türkiye GRE 189265 - Poppis Ioannis 123.0 7 Türkiye JPN 178191 - Sugiura Ryoto 152.0
3 Türkiye AUS 150815 - Winchcombe Caelin 146.0 8 Türkiye GRE 181978 - Alygizakis Leonidas 157.0
4 Türkiye GRE 177454 - Tsaramyrsis Patroklos - Theodoro 147.0 9 Türkiye ESP 203555 - Gonzalez De Chaves Marco 159.0
5 Türkiye SIN 203816 - Chew Justin 150.0 10 Türkiye JPN 196499 - Shironoki Makoto 170.0

İlanlar / Duyurular

Diğer
29
09 2014

BÖLGE KUPASI 2. AYAK KESİN SONUÇLARI

Bölge kupası 2. Ayak sonuçları ekte ilân edildiği gibidir.
26
09 2014

Trabzon Aday Hakem Kursu 2014

17-18-19 Ekim 2014 tarihlerinde Trabzon 19 Mayıs Spor Salonu’nda düzenlenecektir.
22
09 2014

Bölge Kupası 2. Ayak / Görevliler

Yarışlarda görev alacak görevliler
21
09 2014

TYF Optimist Takım Yarışı Türkiye Şampiyonası

TYF Optimist Takım Yarışı Türkiye Şampiyonası ilk üç dereceye giren takımlar

Haberler

Diğer
26
09 2014

IOM Avrupa Şampiyonası

Organizasyon 27 Eylül - 03 Ekim 2014 tarihleri arasında İtalya'da yapılacak

25
09 2014

TYF Dergisi'nden merhaba

Federasyonumuzdan haberlerin yer aldığı dergimiz yayın hayatına başladı

25
19 2014

Vefat

Milli Hakem Uğur Gürler yaşamını yitirdi

22
09 2014

Ermenek Baraj Gölü’ndeki yarış tamamlandı

Yarışlar büyük ilgi gördü