Optimist Junior Kampı Duyurusu
Türkiye Yelken Federasyonu 2019 Faaliyet Programı’nda yer alan TYF Optimist Junior Kampı, 10 Nisan – 14 Nisan 2019 tarihleri arasında Arkas Çeşme Yelken Genclik ve Spor Kulübü tesislerinde gerçekleşecektir.
Kamp 10 Nisan 2019 tarihinde saat 11:00’de başlayacak, 14 Nisan 2019 saat 16:00 itibari ile sona erecektir.
Kampa İzmir İli dışından katılacak sporcuların tekneleri (güvenlik balonu dahil), direk takımları, salma ve dümenleri Türkiye Yelken Federasyonu tarafından verilecektir. İzmir İli içinden katılacak sporcuların ise kendi malzemelerini kullanmaları gerekmektedir.
TYF teknelerini kullanacak sporcuların yanlarında getirmeleri gereken malzemeler aşağıda belirtilmiştir.
Yelken,
Giz baskı sistemi, arka yaka, palanga, gırcala ,rüzgar gülü,
İskota ve makaralar,
Kelepçe,
Yeke uzatması,
Çamçak ve padıl,
Baş ipi,
Kişisel deniz kıyafetleri.
Sporcuların kara antrenmanlarına uygun spor kıyafetleri ve teorik eğitimler için gerekli defter ve kalem malzemelerini de getirmeleri gerekmektedir.
Konaklama ve yemek bedelleri TYF tarafından karşılanacak ve bu konu ile ilgili bilgiler daha sonra ilgili kulüp antrenörleri ile paylaşılacaktır.
Kamp TYF Optimist Antrenörü Alican Selcik (+90 545 836 41 51) gözetiminde gerçekleştirilecektir.
Kampa aşağıda isimleri bulunan antrenörler davet edilmiştir.
Halil Demirel (GÖKOVA YELKEN KULÜBÜ)
Bilgehan Türkmen (İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ)
KAMP KADROSU
İki seçme yarışının ortalamasında ilk 20 kampa davet edilmiştir. Ayrıca toplam puan durumu ekli listede yayımlanmıştır.
15 Erkek
KUTSAL GÜNEŞ KURNAZ
|
TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KLB.
|
MERT DOĞAN
|
FOÇA YELKEN İHTİSAS KLB.
|
ALİ POYRAZ ÖZDEMİR
|
GALATASARAY
|
DEMİRHAN KATRANCI
|
TEOS YAT VE YELKEN KLB.
|
TAYFUN TÜRK
|
BODRUMSPOR KLB. YELKEN ŞUBESİ
|
DENİZ DEMİR BINAROĞLU
|
GALATASARAY
|
FİKRET TACAR
|
KSK YELKEN
|
EFE ARBAK
|
TURGUTREİS YELKEN KLB.
|
ARAS ÇINAR
|
İSKENDERUN YELKEN İHT. VE SU SPORLARI KL
|
UĞUR ŞİRİN
|
İÇDAŞ SPOR KLB.
|
ALPEREN AĞMA
|
ŞİŞECAM ÇAYIROVA SPOR KUL
|
KUZEY KARİŞ
|
FENERBAHÇE DOĞUŞ YELKEN
|
DENİZ SUVARİ
|
GALATASARAY
|
SİNAN USLU
|
FENERBAHÇE DOĞUŞ YELKEN
|
|
|
METEHAN POYRAZ
|
TURGUTREİS YELKEN KLB.
|
5 Kız
DEFNE ISABEL RAMİREZ ZAMBRANO
|
GÖZTEPE YELKEN
|
IRMAK SUVARİ
|
GALATASARAY
|
YAĞMUR KARABULUT
|
GÖKOVA YELKEN KLB.
|
NİL SEBLA YULAF
|
TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KLB.
|
DORA ZEYNEP KIRLAKOÇ
|
BÜYÜKÇEKMECE YELKEN KLB.
|
Dosya Eki: 2019 Optimist Junior Seçme Sonucu
TÜRKİYE YELKEN FEDERASYONU