NASIL BAĞIŞ YAPABİLİRİM?

1 Yöntem Açıklaması
2 Yöntem Açıklaması
3 Yöntem Açıklaması

Eğer bir sorunla karşılaşırsanız lütfen bizimle hemen iletişim kurunuz. Teşekkürler.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Telefon 1: 0 000 000 00 00
Telefon 2: 0 000 000 00 00
Telefon 3: 0 000 000 00 00

2019 Laser Milli Takım Duyurusu

Türkiye Yelken Federasyonu 2019 Gençlik Sınıfları Milli Takım Seçme Bildirisine göre 2018 - ATATÜRK KUPASI, 2019 - KIŞ KUPASI, 2019 - TYF YILDIZLAR KUPASI yarışlarının sonuçları ile yapılan rank sıralamasına göre Laser Milli Takım Kadroları belirlenmiştir.

Kendi imkanı ile açılan ek kontenjanlara hak kazanan sporcularımız 29.03.2019 tarihine kadar sportif@tyf.org.tr adresine başvuru yapması gerekmektedir.

Laser Sınıflarındaki başarı sıralamasına göre yarışa gitmeye hak kazanmış antrenörler kadrolara eklenmiştir. Mazeret sebebi ile gelemeyecek antrenörlerin yerine sıradaki antrenör çağrılacaktır.

 

Laser 4.7 Dünya Şampiyonası

DERİN BAYTUR ( 1. Erkek )

KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ YELKEN ŞUBESİ

UMUT EYRİPARMAK ( 2. Erkek )

TURGUTREİS YELKEN KULÜBÜ

ZULAL ALEV ERKAN ( 1. Kız )

TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ

ASLI AKBENİZ ( 2. Kız )

GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ YELKEN ŞUBESİ

ERTAÇ SUNMAN ( 2. Antrenör )

İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ

 

Laser 4.7 Avrupa Şampiyonası

DERİN BAYTUR ( 1. Erkek )

KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ YELKEN ŞUBESİ

UMUT EYRİPARMAK ( 2. Erkek )

TURGUTREİS YELKEN KULÜBÜ

TARHAN ÖĞÜTCÜ ( 3. Erkek)

ARKAS ÇEŞME YELKEN GENCLİK VE SPOR KULÜBÜ

UYGAR KIZILKAYA ( 4. Erkek )

KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ YELKEN ŞUBESİ

ZULAL ALEV ERKAN ( 1. Kız )

TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ

İREM SÜTLÜ ( 3. Kız )

İSKENDERUN YELKEN İHTİSAS VE SU SPORLARI KULÜBÜ

SERKAN YAPAN ( 3. Antrenör )

ARKAS CESME YELKEN G.S.K

 

Laser Radial Gençler Dünya Şampiyonası

YIGIT YALCIN CITAK ( 1. Erkek )

FENERBAHCE DOGUS YELKEN

DORUK DEMIRCAN ( 2. Erkek )

ARKAS CESME YELKEN G.S.K

ECE ASYA IKIZLER ( 1. Kız )

GALATASARAY SPOR KULUBU YELKEN SUBESI

DENIZ DÖNERTAS ( 2. Kız )

FENERBAHCE DOGUS YELKEN

YAŞAR KABAKÇIOĞLU ( 1. Antrenör )

FENERBAHCE DOGUS YELKEN

 

Laser Radial Gençler Avrupa Şampiyonası

YIGIT YALCIN CITAK ( 1. Erkek )

FENERBAHCE DOGUS YELKEN

DORUK DEMIRCAN ( 2. Erkek )

ARKAS CESME YELKEN G.S.K

DENİZ ALTAY ( 3. Erkek )

KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ YELKEN ŞUBESİ

ECE ASYA IKIZLER ( 1. Kız )

GALATASARAY SPOR KULUBU YELKEN SUBESI

DENIZ DÖNERTAS ( 2. Kız )

FENERBAHCE DOGUS YELKEN

ZEYNEP TUNCALI ( 3. Kız )

KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ YELKEN ŞUBESİ

SERKAN YAPAN ( 2. Antrenör )

ARKAS CESME YELKEN G.S.K

 

Laser Radial U21 Dünya Şampiyonası

ECE ASYA IKIZLER ( 1. Kız )

GALATASARAY SPOR KULUBU YELKEN SUBESI

DENIZ DÖNERTAS ( 2. Kız )

FENERBAHCE DOGUS YELKEN

ERTAÇ SUNMAN ( 1. STD Antrenör )

İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ

 

Laser Radial U21 Avrupa Şampiyonası

ECE ASYA IKIZLER ( 1. Kız )

GALATASARAY SPOR KULUBU YELKEN SUBESI

DENIZ DÖNERTAS ( 2. Kız )

FENERBAHCE DOGUS YELKEN

İSMAİL UZUNLAR ( 1. RDL KIZ Antrenör )

GALATASARAY SPOR KULUBU YELKEN SUBESI

 

Laser Standard U21 Dünya Şampiyonası

ALP BALTALI ( 1. Erkek )

İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ

UMUT EFE ALPKOÇAK ( 2. Erkek )

KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ YELKEN ŞUBESİ

ARENCAN CÖMERT ( 4. Erkek )

B.B. BODRUMSPOR KULÜBÜ YELKEN ŞUBESİ

ALİ ZORBEY PEKİNER ( 6. Erkek )

GALATASARAY YELKEN KULÜBÜ

ERTAÇ SUNMAN ( 1. STD Antrenör )

İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ

 

Laser Standard U21 Avrupa Şampiyonası

ALP BALTALI ( 1. Erkek )

İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ

OSMAN SANLI ( 3. Erkek )

B.B. BODRUMSPOR KULÜBÜ YELKEN ŞUBESİ

EFE AĞAN ( 5. Erkek )

B.B. BODRUMSPOR KULÜBÜ YELKEN ŞUBESİ

EGE DÜNDAR ( 7. Erkek )

İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ

İSMAİL UZUNLAR ( 1. RDL KIZ ANTRENÖR )

GALATASARAY SPOR KULUBU YELKEN SUBESI


Dosya Eki: 
2019 Laser 4.7 Kadın Seçme Sonucu

                2019 Laser 4.7 Erkek Seçme Sonucu

                2019 Laser Radial Seçme Sonucu

                2019 Laser Standard Seçme Sonucu

TÜRKİYE YELKEN FEDERASYONU


YUKARI