NASIL BAĞIŞ YAPABİLİRİM?

1 Yöntem Açıklaması
2 Yöntem Açıklaması
3 Yöntem Açıklaması

Eğer bir sorunla karşılaşırsanız lütfen bizimle hemen iletişim kurunuz. Teşekkürler.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Telefon 1: 0 000 000 00 00
Telefon 2: 0 000 000 00 00
Telefon 3: 0 000 000 00 00

Wind Surf Milli Takım Kadro Duyurusu

Türkiye Yelken Federasyonu 2019 Gençlik Sınıfları Milli Takım Seçme Bildirisine göre 2018 - ATATÜRK KUPASI, 2019 - KIŞ KUPASI, 2019 - TYF YILDIZLAR KUPASI yarışlarının sonuçları ile yapılan rank sıralamasına göre WS Sınıfları Milli Takım Kadroları belirlenmiştir.

 

Kendi imkanı ile açılan ek kontenjanlara hak kazanan sporcularımız 05.04.2019 tarihine kadar sportif@tyf.org.tr adresine başvuru yapması gerekmektedir.

 

WS Sınıflarındaki başarı sıralamasına göre yarışa gitmeye hak kazanmış antrenörler kadrolara eklenmiştir. Mazeret sebebi ile gelemeyecek antrenörlerin yerine sıradaki antrenör çağrılacaktır.

 

Seçme Sıralaması için olan Rank ektedir.

 

RS:X Dünya Şampiyonası

 

BATUHAN ARSLAN ( 1. Erkek )

GÖZTEPE S.K. YELKEN ŞUBESİ

 

MELİSSA ERTEKİN ( 1. Kız )

GÖZTEPE S.K. YELKEN ŞUBESİ

 

CEM DUMAN ( 1. Antrenör )

GÖZTEPE S.K. YELKEN ŞUBESİ

 

RS:X Avrupa Şampiyonası

 

KUZEY ÖZTAŞ ( 2. Erkek )

ÇEŞMEALTI RÜZGARSÖRFÜ ve YELKEN KULÜBÜ

 

EDA YAVUZ ( 2. Kız )

GÖZTEPE S.K. YELKEN ŞUBESİ

 

TUĞRUL ALBAYRAKSARAN ( 2. Antrenör )

GALATASARAY SPOR KULÜBÜ YELKEN ŞUBESİ

 

Techno U17 Dünya Şampiyonası

 

DORA DERİNLER ( 1. Erkek )

MEGAPOL SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ

 

NEHİR HELVACIOĞLU ( 1. Kız )

ÇANAKKALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ

 

EMİRŞAH POLAT ( 1. Antrenör )

MEGAPOL SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ

 

Techno U17 Avrupa Şampiyonası

 

MİRAY ŞAKI ( 2. Erkek )

ÇANAKKALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ

 

MERVE VATAN ( 2. Kız )

ÇANAKKALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ

 

ONUR YALÇIN ( 2. Antrenör )

ÇANAKKALE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ

 

Techno U15 Dünya Şampiyonası

 

ALAZ İNELER ( 1. Erkek )

GÖZTEPE S.K. YELKEN ŞUBESİ

 

NAZ ENİS ( 1. Kız )

ÇEŞMEALTI RÜZGARSÖRFÜ ve YELKEN KLB.

 

SÜHA ULUSOY ( 1. Antrenör )

ÇEŞMEALTI RÜZGARSÖRFÜ ve YELKEN KLB.

 

Techno U15 Avrupa Şampiyonası

 

MERT ÖZGÜ ( 2. Erkek )

ÇEŞMEALTI RÜZGARSÖRFÜ ve YELKEN KLB.

 

BUSE TUNÇ ( 2. Kız )

GALATASARAY SPOR KULÜBÜ YELKEN ŞUBESİ

 

EMİRŞAH POLAT ( 2. Antrenör )

MEGAPOL SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ

 

Dosya Eki: 2019 Techno U15 Seçme Sonucu

                2019 Techno U17 Seçme Sonucu

                2019 RSX Seçme Sonucu

TÜRKİYE YELKEN FEDERASYONU


YUKARI