TYF Optimist Büyükler Eğitim Kampı
Türkiye Yelken Federasyonu 2018 Faaliyet Programında 01-04 Mart 2018 tarihleri arasında yer alan TYF Optimist Büyükler Eğitim Kampı TYF Çeşme Paşalimanı tesislerinde gerçekleştirilecektir.
Kamp 1 Mart 2018 tarihi saat 11.00’da başlayacaktır. 4 Mart 2018 tarihi saat 16.00’da bitecektir.
İzmir ili içinden kampa katılacak sporcular kendi tekne ve malzemelerini getireceklerdir.
İzmir ili dışından katılacak sporcuların tekneleri (güvenlik balonu dahil), direk takımları, salma ve dümenleri Türkiye Yelken Federasyonu tarafından verilecektir.
Konaklama İzmir/Çeşme TYF Paşalimanı Tesisleri’nde gerçekleşecektir.
İzmir ili dışından katılan sporcuların kampa gelirken yanlarında getirmeleri gereken malzeme listeleri şunlardır;
- Yelken,
- Giz baskı istemi, arka yaka, palanga, gırcala, rüzgar gülü
- İskota ve makaralar (kilitleri ile beraber)
- Kelepçe
- Yeke uzatması
- Çamçak ve padıl
- Baş ipi
- Yeke uzatması
- Kişisel deniz kıyafetleri
- Salma Lastiği
Sporcuların, kara antrenmanlarına uygun spor kıyafetleri de getirmeleri gerekmektedir.
ANTRENÖRLER
Ömürden İMAMOĞULLARI
Uğr Elif NEVARSA
Gözetiminde gerçekleştirilecektir.
Optimist Büyük Eğitim Kampı Erkekler Listesi
|
1.
|
Ali Berk
|
BİRER
|
İstanbul Yelken Kulübü
|
|
2.
|
Yiğit
|
ÖZBAŞOĞLU
|
İstanbul Yelken Kulübü
|
|
3.
|
Efe
|
GÜDER
|
İstanbul Yelken Kulübü
|
|
4.
|
Eros
|
GÜMÜŞ
|
Fenerbahçe Doğuş Yelken
|
|
5.
|
Cengiz Kaan
|
MERİÇ
|
Fenerbahçe Doğuş Yelken
|
|
6.
|
Efe Buğra
|
SÖNMEZ
|
Galatasaray Spor Kulübü Yelken Şubesi
|
|
7.
|
Cem
|
EREN
|
Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü
|
|
8.
|
Arda
|
CAVUŞOĞLU
|
Marmara Yelken Kulübü
|
|
9.
|
Onat Tan
|
ÖĞÜTÇÜ
|
Arkas Çeşme Yelken Gençlik ve Spor Kulübü
|
|
10.
|
Kaan
|
ATAK
|
İstanbul Yelken Kulübü
|
|
11.
|
Mehmet Berke
|
ERDOĞAN
|
Göztepe Spor Kulübü Yelken Şubesi
|
|
12.
|
Deniz
|
AKIŞ
|
Göztepe Spor Kulübü Yelken Şubesi
|
|
13.
|
Kemal Eren
|
TURHAN
|
İstanbul Yelken Kulübü
|
|
14.
|
Utku
|
TEMİRKAN
|
Turgutreis Yelken Kulübü
|
|
15.
|
Dennis
|
DHAESE
|
Ali Rıza Mete Urla Yelken Gençlik ve Spor Kulübü
|
|
|
|
|
|
Optimist Büyükler Eğitim Kampı Kızlar Listesi
|
1.
|
Nazan Doğa
|
ERKMEN
|
Marmara Yelken Kulübü
|
2.
|
Sinem
|
KALAYCI
|
Sinop Karadeniz Yelken İhtisas Kulübü
|
3.
|
Bade
|
NUR
|
Arkas Çeşme Yelken Gençlik ve Spor Kulübü
|
4.
|
Pelin
|
ŞAHİN
|
Foça Yelken İhtisas Kulübü
|
5.
|
Selina
|
ERTEKİN
|
Ali Rıza Mete Urla Yelken Gençlik ve Spor Kulübü
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sporcuların ve kulüp antrenörlerinin yol ücretleri ilgili mevzuat çerçevesinde mesafelere göre TYF tarafından merkezi ödeme yapılmak suretiyle karşılanacaktır.
TÜRKİYE YELKEN FEDERASYONU