NASIL BAĞIŞ YAPABİLİRİM?

1 Yöntem Açıklaması
2 Yöntem Açıklaması
3 Yöntem Açıklaması

Eğer bir sorunla karşılaşırsanız lütfen bizimle hemen iletişim kurunuz. Teşekkürler.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Telefon 1: 0 000 000 00 00
Telefon 2: 0 000 000 00 00
Telefon 3: 0 000 000 00 00

Optimist Milli Takım Duyurusu - GÜNCELLEME

BALKAN ŞAMPİYONASI 

6 EYLÜL - 11 EYLÜL 2019   

TİVAT - KARADAĞ 

Türkiye Yelken Federasyonu 2019 Faaliyet Programında yer alan ve 6 - 11 Eylül tarihlerinde Tivat - Karadağ’da gerçekleşecek olan Balkan Şampiyonası yarışlarına Optimist sınıfında toplam 12 sporcu ile katılım sağlanacaktır.

Seçme Kriterleri

2019 TYF Gençlik Sınıfları Seçme Sistemi sonucuna göre;

* Optimist Junior kategorisinde ilk 4 erkek ile kızlar kategorisinde 1. ve 2. Kız kadroya dahil edilmiştir.

* 2019 yılı seçme yarışlarında optimist büyükler kategorisinde yarışan ve seçme sonuçlarına göre 9,10,11 ve 12. erkek ile 5. ve 6. kız sporcular kadroya dahil edilmiştir.

Ek Açıklamalar

*2004 doğumlu sporcular Balkan Şampiyonası için değerlendirmeye alınmamıştır.

*Balkan Şampiyonası için katılım hakkı kazanıp yarışa katılım göstermeyecek sporcu olursa sıralamada bir sonraki sporcu hakkı elde eder ve yarış kadrosuna dahil olur.

Yarış Kadrosu

Kutsal Güneş Kurnaz - Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü (1.JUNİOR ERKEK)

Mert Doğan - Foça Yelken Kulübü  (2.JUNİOR ERKEK)

Ali Poyraz Özdemir - Galatasaray Spor Kulübü Yelken Şubesi (3.JUNİOR ERKEK)

Demirhan Katrancı - Teos Yat ve Yelken Kulübü (4.JUNİOR ERKEK)

Defne İsabel Ramirez Zambrano - Göztepe Spor Kulübü Yelken Şubesi (1. JUNİOR KIZ)

Irmak Süvarı - Galatasaray Spor Kulübü Yelken Şubesi (2.JUNİOR KIZ)

Arda Çavuşoğlu - Marmara Yelken Kulübü (9. ERKEK)

Yiğit Özbaşoğlu - İstanbul Yelken Kulübü (10.ERKEK)

Utku Temirkan - Turgutreis Yelken Kulübü (11.ERKEK)

Ateş Varol - Galatasaray Spor Kulübü Yelken Şubesi (12.ERKEK)

Karya Başaraner -  A.R.M Urla Yelken Gençlik Spor Kulübü (5.KIZ)

Naz Ertekin - Turgutreis Yelken Kulübü (6.KIZ)

GÜNCELLEME

Yarış organizasyonu ile yapılan görüşme sonucu alınan katılım kotası arttırımı ile Milli Takıma 2019 seçme sistemi sıralamasına bağlı kalınarak aşağıdaki sporcular eklenmiştir.


Tayfun Türk - BB Bodrumspor Kulübü Yelken Şubesi (5. JUNİOR ERKEK)

Deniz Demir Bınaroğlu - Galatasaray Spor Kulübü Yelken Şubesi (6. JUNİOR ERKEK)

Fikret Acar - Karşıyaka Spor Kulübü Yelken Şubesi (7. JUNİOR ERKEK)

Efe Arbak - Turgutreis Yelken Kulübü (8. JUNİOR ERKEK)

Yağmur Karabulut - Gökova Yelken Kulübü (3. JUNİOR KIZ)

Nil Sebla Yulaf - Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü (4. JUNİOR KIZ)


—————————————————————————————————————————————

ASYA ŞAMPİYONASI 2019   

30 EYLÜL – 7 EKİM 2019

UMMAN

2019 yılı Asya Şampiyonası 30 Eylül - 07 Ekim 2019 tarihleri arasında Umman’da yapılacaktır. Asya Şampiyonasına katılacak Türk Milli Takımı aşağıdaki kriterler doğrultusunda seçilecektir.

16 - 21 Eylül 2019 tarihleri arasında yapılacak olan TYF Federasyon Kupası sonuçlarına göre ;

2006 ve sonrası doğumlu sporcular arasında ilk 4 erkek

2006 ve sonrası doğumlu sporcular arasında 1. kız

Asya Şampiyonası kadrosuna dahil edilecektir.

—————————————————————————————————————————————

ABU DHABİ OPEN REGATTA 

14 - 19 EKİM 2019

BİRLEŞİK ARAP EMİRLİKLERİ

Abu Dhabi Open Regatta yarışları 14 Ekim - 19 Ekim 2019 tarihleri arasında Birleşik Arap Emirlikleri'nde yapılacaktır. Yarışlara katılacak Türk Milli Takımı aşağıdaki kriterler doğrultusunda seçilecektir.

16 - 21 Eylül 2019 tarihleri arasında yapılacak olan TYF Federasyon Kupası sonuçlarına göre ;

Optimist Junior kategorisinde yarışan sporcular arasından ilk 4 Erkek ve ilk 1 Kız yarışın kadrosuna dahil edilecektir.

Bilgilerinize sunarız.

TÜRKİYE YELKEN FEDERASYONU


YUKARI