NASIL BAĞIŞ YAPABİLİRİM?

1 Yöntem Açıklaması
2 Yöntem Açıklaması
3 Yöntem Açıklaması

Eğer bir sorunla karşılaşırsanız lütfen bizimle hemen iletişim kurunuz. Teşekkürler.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Telefon 1: 0 000 000 00 00
Telefon 2: 0 000 000 00 00
Telefon 3: 0 000 000 00 00

SGM Genel Müdür Yardımcısı Kocakaya Olimpik sporcularımızla bir araya geldi


Spor Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcısı Sayın Murat Kocakaya, Olimpik sporcularımızla Türkiye Yelken Federasyonu İstanbul ofisinde bir araya geldi.

TYF Teknik Kurul Başkanı ve İcra Kurulu Üyesi Melih Dilikoğlu, TYF Yüksek Performans Kurulu Başkanı ve eski Olimpik sporcu Haluk Babacan ve TYF Sportif Direktörü Fatih Özmen ile Finn sınıfı Olimpik sporcuları Alican Kaynar (Fenerbahçe Doğuş Yelken), Can Akdurak (Solo Yelken Gençlik ve Spor Kulübü), Laser Standard sınıfı Olimpik sporcusu Alp Rona Rodopman (Fenerbahçe Doğuş Yelken), 470 sınıfı Olimpik sporcuları Deniz Çınar, Beste Kaynakçı (Fenerbahçe Doğuş Yelken) ve RS:X sınıfı Olimpik sporcusu Onur Cavit Biriz’in (Galatasaray Spor Kulübü Yelken Şubesi) yer aldığı görüşmede SGM Genel Müdür Yardımcısı Sayın Kocakaya; sporcuların programları ve performansları hakkında bilgi aldı. Olimpik sporcuların programlarının daha verimli geçebilmesi için görüş alışverişinde bulunuldu.

Sayın Murat Kocakaya, yelken sporunun başarılı çizgisinden memnun olduklarını belirtirken 2020 Tokyo Olimpiyatları’ndan madalya beklentileri olduğunu da vurguladı.


YUKARI