NASIL BAĞIŞ YAPABİLİRİM?

1 Yöntem Açıklaması
2 Yöntem Açıklaması
3 Yöntem Açıklaması

Eğer bir sorunla karşılaşırsanız lütfen bizimle hemen iletişim kurunuz. Teşekkürler.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Telefon 1: 0 000 000 00 00
Telefon 2: 0 000 000 00 00
Telefon 3: 0 000 000 00 00

V.International Süleymanpaşa Optimist Cup sona erdi

V.International Süleymanpaşa Optimist Cup yarışları; Türkiye Yelken Federasyonu, Tekirdağ Valiliği, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin destekleriyle, Süleymanpaşa Belediyesi ve Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü himayesinde 04 - 08 Eylül 2019 tarihleri arasında Süleymanpaşa sahilinde 9 ülke, 32 kulüp ve 186 sporcunun katılımıyla gerçekleştirildi.

Biribirinden heyecanlı geçen yarışların ardından dereceye giren sporculara ödülleri Türkiye Yelken Federasyonu Başkanı Özlem Akdurak, TYF İcra Kurulu Üyesi Melih Dilikoğlu, Tekirdağ Gençlik ve Spor İl Müdürü Ahmet Üzgün, Süleymanpaşa Belediyesi Başkanı Cüneyt Yüksel, Süleymanpaşa Belediyesi Başkan Yardımcıları Sabri Çınar, Hüseyin Uzunlar, Tekirdağ Yelken İl Temsilcisi Şenol Birol Uzel, TYİK Komodoru Göksel Karaevli, Yönetim Kurulu Başkanı Eren Cicioğlu tarafından takdim edildi.

V.International Süleymanpaşa Optimist Cup’ta dereceye giren sporcular şöyle:

IV. INTERNATIONAL CHERRY COUNTRY CUP BOYS
1.Weka Bhanubandh - Tayland
2.Jake Mallia - Malta
3.Eran Üçsel - Türkiye

IV. INTERNATIONAL CHERRY COUNTRY CUP GIRLS
1.Alina Shapovalova - Ukrayna
2.Ekin Su Gökkurt - Türkiye
3.Emily Fenech - Malta

V. INTERNATIONAL SÜLEYMANPAŞA CUP SENIOR
1.Weka Bhanubandh - Thailand Sailing Team
2.Alina Shapovalova - SS Saling Team
3.Uğur Yıldırım- Karşıyaka Spor Kulübü Yelken Şubesi
4.Ekin Su Gökkurt - Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü
5.Ege Ayyıldızbayraktar - Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü

V. INTERNATIONAL SÜLEYMANPAŞA CUP SENIOR GIRLS
1.Alina Shapovalova - SS Sailing Team
2.Ekin Su Gökkurt - Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü
3.Ilayda Şen - Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü

V. INTERNATIONAL SÜLEYMANPAŞA CUP JUNIOR
1.Svyatoslav Madonich - Zatoka Sailing Club
2.Volodymyr Slıesarevskyı - SS Sailing Team
3.Ece Çaldağ - İstanbul Yelken Kulübü
4.Kuzey Kariş - Fenerbahçe Doğuş Yelken
5.Danyıl Mykhaılıchenko - Odessa RYS

V. INTERNATIONAL SÜLEYMANPAŞA CUP JUNIOR GIRLS
1.Ece Çaldağ - İstanbul Yelken Kulübü
2.Azra Mergen - Galatasaray Spor Kulübü Yelken Şubesi
3.Zeynep Ela Köy - Fenerbahçe Doğuş Yelken

 


YUKARI