Haberler Yeterlilik Belgesi almaya hak kazanan kuruluşlar

Diğer

Yeterlilik Belgesi almaya hak kazanan kuruluşlar


Haziran ayı içerisinde İzmir ve Edirne illerindeki yelken ve sörf okulları denetimlerinin ardından T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Turizm Amaçlı Sportif Faaliyet ve T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı Özel Beden Eğitimi ve Spor Tesisleri yönetmeliklerine göre, Türkiye Yelken Federasyonu’ndan alınması zorunlu olan Yeterlilik Belgesi almaya hak kazanan kuruluşlara başarılı sezonlar dileriz…


Yeterlilik Belgesi Alan Kuruluşlar:

  1. AQUA Fantasy                                                Mustafa Hakan Tosun                      Selçuk
  2. Çandarlı Windsurf Center                               Erdem Bal                                         Dikili-Çandarlı
  3. Bora Kozanoğlu Rüzgar Sörfü Okulu             Sinem Kozanoğlu                             Çeşme-Alaçatı
  4. MYGA Sörf Okulu                                          Bekir Budin                                       Çeşme-Alaçatı
  5. ACTIVE Windsurf                                            Salih Rende                                     Çeşme-Alaçatı
  6. Alaçatı Windsurf-Kiteboard Okulu                   Uluğ Kürşad Ekmekçi                      Çeşme-Alaçatı
  7. Alaçatı Surf Point                                             Ramazan Koçlu                               Çeşme-Alaçatı
  8. ION Club Teos                                                   Serkan Öztürk                                Seferihisar-Sığacık
  9. Urla Surf House                                                  Pınar Başoğlu                               Urla-Güzelbahçe
  10. Kite Club Urla                                                       Kerem Balık                                 Urla-Güzelbahçe
  11. Urla Foil                                                                Eray Özgülnar                              Urla-Gülbahçe
  12. Urla Kite Camp                                                     Ogan Tuzel                                  Urla-Gülbahçe
  13. Su Sporları Akademisi                                          Mustafa Aksoy                             Urla-Gülbahçe
  14. Yenifoça Rüzgar Sörfü                                          Nadir Nizam                                Yenifoça
  15. Urla Kite Center                                                     Pierre Aygün                              Urla-Gülbahçe
  16. Clup Hotel Maxima                                                Selçuk Kara                               Menderes-Özdere
  17. Alaçatı Surf Paradise Club                                     Reşit Adar                                Çeşme-Alaçatı
  18. Çağla Kubat Windsurf Academy                            Çağla Kubat                             Çeşme-Alaçatı
  19. Bu Bi Sörf Okulu                                                     Burak Dalgıç                            Çeşme-Alaçatı
  20. Keşan Belediyesi Yelken ve Su Sporları Kulübü    Andaç Gedik                            Edirne-Keşan-Erikli    

 

TÜRKİYE YELKEN FEDERASYONU



Yayınlanma Tarihi: 12/08/2017 12:03