NASIL BAĞIŞ YAPABİLİRİM?

1 Yöntem Açıklaması
2 Yöntem Açıklaması
3 Yöntem Açıklaması

Eğer bir sorunla karşılaşırsanız lütfen bizimle hemen iletişim kurunuz. Teşekkürler.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Telefon 1: 0 000 000 00 00
Telefon 2: 0 000 000 00 00
Telefon 3: 0 000 000 00 00

COVID-19 ÖNLEMLERİ İLE İLGİLİ ÖNEMLİ DUYURU

                       

COVID-19 ÖNLEMLERİ İLE İLGİLİ ÖNEMLİ DUYURU

 

Tüm dünyada, özellikle de Avrupa'da Covid-19 vaka sayılarını hızla yükselten Omikron varyantı ülkemizde de etkili olmaya başlamıştır.

Sağlık Bakanlığımızın beklentisi önümüzdeki günlerde vaka sayılarının hızla artacağı yönündedir. Bu nedenle aşılanma ve sonrasında uygun takvimle destek dozlarının (3. veya 4. dozlar) yapılması büyük önem taşımaktadır.

Federasyonumuz tarafından düzenlenen her türlü faaliyete sadece aşı takvimini (T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından sağlanan aşılardan iki doz aşı olmak ya da Covid-19 hastalığını geçirmiş olup, T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından sağlanan aşılardan bir doz aşı olmak) tamamlamış olanlar veya Covid-19 hastalığını geçirip üzerinden 180 gün geçmemiş olan kişiler katılım sağlayabilecektir.

Aşı takviminin tamamlanmasını takip eden 180 günü doldurmuş olan kişilerin ilgili faaliyetlere   katılabilmesi için hatırlatma aşılarını olmaları gerekmektedir.

Federasyonumuz tarafından düzenlenecek faaliyetlere katılmak isteyen ve fakat yukarıda belirtilen koşulların dışında kalan tüm kişilerin ise faaliyet tarihinden 48 saat önce yapılmış PCR testi talep edilmekte olup, toplum sağlığı göz önüne alınarak söz konusu koşulları gerçekleştirmeyenler ilgili faaliyetlere kabul edilmeyecektir.

Bilgilerinizi rica ederiz.


Türkiye Yelken Federasyonu


YUKARI