NASIL BAĞIŞ YAPABİLİRİM?

1 Yöntem Açıklaması
2 Yöntem Açıklaması
3 Yöntem Açıklaması

Eğer bir sorunla karşılaşırsanız lütfen bizimle hemen iletişim kurunuz. Teşekkürler.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Telefon 1: 0 000 000 00 00
Telefon 2: 0 000 000 00 00
Telefon 3: 0 000 000 00 00

3. Seviye Teknik Antrenör Kurs Duyurusu (World Sailing Level 3 TCC)

 

Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi’nin (TMOK) antrenörlerin teknik gelişimlerine katkıda bulunmak amacıyla uyguladığı “Antrenör Gelişim Seminerleri ve Destek Programları” çerçevesinde, Türkiye Yelken Federasyonu ve Dünya Yelken Federasyonu (World Sailing) iş birliği ile 18 – 22 Aralık 2023 tarihleri arasında Arkas Çeşme Yelken Gençlik ve Spor Kulübü Çeşme / İzmir tesislerinde World Sailing Level 3 TCC kursu düzenlenecektir.

Level 3 kursunun performans odaklı olması nedeniyle başvurucak adayların 1995 yılı ve üzeri doğumlu  (1995 doğumlular dahil) ve en az 1. Kademe antrenör belgesine sahip olmaları gerekmektedir.

Başvuruların 09 Aralık, Cumartesi günü saat 17.00’a kadar Yelken Bilgi Sistemi- YBS üzerinden yapılması ve aşağıda paylaşılan başvuru evraklarının sisteme yüklenmesi gerekmektedir.

Kontenjan 15 katılımcı ile sınırlı olup, başvuru önceliğine göre müracaatlar kabul edilecek ve kesin katılımcı listesi 11 Aralık 2023, Pazartesi akşamı açıklanacaktır.

Çalışmaya katılacak olan antrenörlerin konaklama ve yemek hizmeti (Kahvaltı ve akşam yemeği) TYF tarafından karşılanacak ve  konaklama yeri olarak Şirin Villa Hotel - Çeşme / İzmir tesisleri kullanılacaktır. 

 

Başvuru için gerekli olan evraklar ;

1) Başvuru ve Aday Bilgi Formu (ek A)

2) Son altı ay içinde çekilmiş 2 adet renkli vesikalık fotoğraf

3) Nüfus Kayıt örneği (TC Kimlik numarası mevcut kimlik fotokopisi)

4) Amatör Denizci Belgesi (fotokopi ve/veya numarası)

Kurs sırasında pratik su üstü çalışmaları olacağından adayların uygun deniz kıyafetleri yanlarında olmaları gerekmektedir.

 

Dosya Eki:  Başvuru ve Aday Bilgi Formu (EK A)

 

Bu kurs Antrenör Gelişim Semineri yerine geçmez.

 

Türkiye Yelken Federasyonu

 


YUKARI