NASIL BAĞIŞ YAPABİLİRİM?

1 Yöntem Açıklaması
2 Yöntem Açıklaması
3 Yöntem Açıklaması

Eğer bir sorunla karşılaşırsanız lütfen bizimle hemen iletişim kurunuz. Teşekkürler.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Telefon 1: 0 000 000 00 00
Telefon 2: 0 000 000 00 00
Telefon 3: 0 000 000 00 00

Antrenör Vize Semineri Duyurusu

 

Türkiye Yelken Federasyonu 2023 Faaliyet Programı’nda yer alan Antrenör Vize Semineri aşağıda belirtilen program ve tarihlerde Zoom üzerinden çevrimiçi  olarak gerçekleştirilecektir.

 

ÖNEMLİ NOT: Antrenör Vize Semineri her yeni yılın başında, yılda bir defa olmak üzere düzenlenmektedir. 2023 yılı başında düzenlenmesine karşın, sadece 2023 yılına mahsus olacak şekilde bir kez daha düzenlenmesi planlanmıştır.

  

Kurs Tarihi

25 Eylül 2023

Eğitim Yöneticisi 

Prof. Dr. Ayselin YILDIZ

Oturum Saatleri

19.00- 21.30

Seminer Konusu

Dr. Mustafa ENGÜR

Hedef Belirleme

19.00

20.50

Prof.Dr. Ayselin YILDIZ

Kulüpler İçin Hibe İmkanları

21.00

21.30

 

 

Başvuru Tarihi: 13 – 22 Eylül 2023

Başvuru için aşağıdaki adımları takip etmeniz gerekmektedir:

E-Devlet Kapısı / Arama kısmına Spor Bilgi Sistemi yazılarak / Uygulamaya Git / Spor Elemanı / Seminer Başvuru

Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Gençlik ve Spor İl Müdürlükleri bünyesinde kadrolu, sözleşmeli ve daimi işçi statüsünde yelken antrenörü olarak istihdam edilen antrenörler antrenör vize semineri için ücret ödemeyeceklerdir. Bu antrenörlerimizin kurum kimlik kartı ile GSB bünyesinde daimi işçi statüsünde çalışanların yelken antrenörü olarak çalıştıklarına dair yazıyı [email protected] adresine mail ile iletmeleri gerekmektedir.

 

2023 yılı Antrenör Vize Semineri ücreti tüm kademeler için 1000 TL olup, katılımcıların ödemelerini E-Devlet üzerinden Spor Bilgi Sistemine başvuru yaptıktan sonra e-posta adreslerine gönderilen referans numarası (T.C. Kimlik numarası) ile  Türk Ekonomi Bankası’na (TEB) yapmaları gerekmektedir. IBAN numarasına yatırılan ödemeler e-devlet sistemi üzerinden görünmeyeceği için KESİNLİKLE KABUL EDİLMEYECEKTİR. Ödemeler yalnızca T.C. Kimlik numarası (REFERANS NUMARASI)  ile yapılmalıdır. 

Ödemeler Türkiye Ekonomi Bankasına (TEB) aşağıdaki kanallar arayıcılığı ile yapılabilir.

1- E-devlet üzerinden alınan referans numarası ile 2533 Kurum Kodunu belirterek TÜRK EKONOMİ BANKASI’ndan (TEB) işlem yapabilirsiniz.

2- Çevrim içi bankacılık sisteminden TEB Bankası > ödemeler / fatura ödemeleri /Diğer/Gençlik ve Spor Bakanlığı Federasyon ödemeleri olarak T.C. Kimlik Numarası ile yatırabilirsiniz.

3-Mobil Bankacılık(CEPTETEB) Fatura Ödeme>Faturalar>Hizmet Tipi (Diğer Seçilmeli)>Kurum Tipi(GSB Federasyon Seçilmeli)>T.C. Kimlik Numarası ile yatırabilirsiniz.

4- TEB ATM > Ödemeler > Kurum Ödemeleri > Gençlik Ve Spor Bakanlığı > T.C. Kimlik Numarası girişi ile yatırabilirsiniz.

Önemli Uyarı:

 

Seminerde sistem üzerinden giriş kayıtları ile yoklama alınacak olup kişilerin zoom’a giriş yaparken ad-soyadlarını yazarak toplantıya katılmaları gerekmektedir. Seminere katılmayan adayların seminerleri geçerli olmayacak olup ücretleri iade edilmeyecektir.

Antrenör Vize Semineri Zoom linki 25.09.2023 tarihinde saat 13.00 ile 15.00 arasında gönderilecektir. Bu saatler arasında mail ulaşmayan kişilerin Ankara Ofisle iletişim sağlamalarını rica ederiz.

 

 

Bu antrenör vize semineri,  antrenör gelişim semineri yerine geçmez.

 

Bilgilerinize sunarız.

Eğitim Kurulu

Türkiye Yelken Federasyonu

 


YUKARI