NASIL BAĞIŞ YAPABİLİRİM?

1 Yöntem Açıklaması
2 Yöntem Açıklaması
3 Yöntem Açıklaması

Eğer bir sorunla karşılaşırsanız lütfen bizimle hemen iletişim kurunuz. Teşekkürler.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Telefon 1: 0 000 000 00 00
Telefon 2: 0 000 000 00 00
Telefon 3: 0 000 000 00 00

Hakem Vize ve Terfi Semineri / İstanbul

Hakem Vize ve Terfi Semineri / İstanbul

 

 

Türkiye Yelken Federasyonunun 2022 yılı Faaliyet Programında yer alan “Hakem Vize ve Terfi Semineri”  24-25 Aralık 2022  tarihlerinde İstanbul’da düzenlenecektir.

 

20.12.2014 tarihli Türkiye Yelken Federasyonu Hakem Talimatının 22-(1) maddesi gereğince yelken hakem lisansları her dört yılda bir vize edilmektedir. 

 

Hakemlerimizin geçerli vize alabilmeleri için düzenlenecek olan vize ve terfi seminer programının her iki gününe de katılmaları ve seminer sonunda yapılacak olan sınavda başarılı olmaları gerekmektedir. Aynı talimatın 15-(1) maddesi gereği, İl Hakemliğine terfi için gerekli (7 adet) yarışta görev alınması sonrası seminere katılmak ve seminer sonunda yapılacak olan sınavda başarılı olmak gerekmektedir. Bu nedenle il yarışlarına katılan hakemlerimizin il yarışları eğer Yelken Bilgi Sistemi’ne yüklenmemişse İl Temsilcilerinden görev aldıkları yarışlarla ilgili resmi yarış listesini de başvuru esnasında (YBS) Yelken Bilgi Sistemi’ne yüklemeleri gerekmektedir.

 

Vizesi 2022 yılı sonunda bitecek ve vizesi sona ermiş olan tüm hakemlerimize açık olan bu seminerin katılım kontenjanı 40 kişi ile sınırlı olup, öncelik İstanbul ili hakemlerine tanınacaktır.

 

Vize harcı 350 TL olup, 70 yaş ve üzeri hakemlerimiz için ücretsizdir. Vize harcının Federasyonumuzun TR13 0003 2000 0000 0049 9373 24 iban no.lu hesabına “ad-soyad ve vize bedeli” açıklaması ile ödenmesi gerekmektedir. Seminer sonunda yapılacak olan sınavda başarılı olamayan hakemlerin vize ücreti geri ödenmeyecektir.

 

Bu seminerlere katılmak isteyen hakemlerin 16 Aralık 2022, Cuma akşamı mesai bitimine kadar aşağıda belirtildiği gibi YBS Yelken Bilgi Sistemi üzerinden kayıtlarını yapmaları ve istenilen belgeleri YBS Yelken Bilgi Sistemi üzerinden “Faaliyet ve Bütçe - Görev/Eğitim Başvuru” sekmelerini kullanarak sisteme yüklemeleri gerekmektedir.  Belirtilen şekilde evraklarını sisteme yüklemeyen kişilerin kurs başvuruları kabul edilmeyecek olup, mazeret beyan etmeksizin başvurdukları seminere katılmayan hakemler, diğer illerde düzenlenecek olan seminerlere katılmak istediklerinde, başvuruları kontenjan durumuna göre değerlendirilecektir.

 

Başvuru için gerekli belgeler;

·       Hakem Bilgi Formu (Link aşağıdadır)

·       Katılım payının ödendiğini gösteren dekont fotokopisi 

Katılımcılarının WS Kural Kitabını yanlarında getirmeleri ya da WS Kural Kitabına dair ücretsiz uygulamayı indirmiş olmaları gerekmektedir.

 

Seminerin Açılacağı İl: İstanbul

Yer: İstanbul Yelken Kulübü

Alara SokNo:8/A Fenerbahçe Burnu, Fenerbahçe / Kadıköy 

Seminer Tarihi: 24-25 Aralık 2022  

Son Başvuru Tarihi: 16 Aralık 2022

Seminer Saatleri: 09:30 - 17:30

Eğitmenler: Pınar Coşkuner Genç (IJ), Aylin Suntay (MİLLİ)

Kayıt için: YBS Yelken Bilgi Sistemi üzerinden > Faaliyet ve Bütçe > Görev/Eğitim Başvuru

Dosya Eki: Hakem Bilgi Formu 

 

Türkiye Yelken Federasyonu

Merkez Hakem Kurulu 

 

 


YUKARI