Optimist Milli Takım Aday Kampı Duyurusu
Türkiye Yelken Federasyonu 2020 Faaliyet Programı’nda yer alan TYF Optimist Milli Takım Aday Kampı, 19 Ocak - 24 Ocak 2020 tarihleri arasında İçmeler Bodrum Belediye Yelken Şubesi tesislerinde gerçekleşecektir.
Kamp 19 Ocak 2020’de saat 11:00’de başlayacak olup 24 Ocak 2020’de saat 16:00 itibari ile sona erecektir.
Kampa Muğla İli dışından katılacak sporcuların tekneleri , direk takımları, salma ve dümenleri Türkiye Yelken Federasyonu tarafından verilecektir. Muğla İli içinden katılacak sporcuların ise kendi malzemelerini kullanmaları gerekmektedir.
TYF teknelerini kullanacak sporcuların yanlarında getirmeleri gereken malzemeler aşağıda belirtilmiştir.
Yelken,
Giz baskı istemi, arka yaka, palanga, gırcala ,rüzgar gülü,
İskota ve makaralar,
Kelepçe,
Yeke uzatması,
Çamçak ve padıl,
Baş ipi,
3 adet Güvenlik balonu,
Kişisel deniz kıyafetleri.
Sporcuların kara antrenmanlarına uygun spor kıyafetleri ve teorik eğitimler için gerekli defter ve kalem malzemelerini de getirmeleri gerekmektedir.
Konaklama ve yemek bedelleri TYF tarafından karşılanacak ve bu konu ile ilgili bilgiler daha sonra ilgili kulüp antrenörleri ile paylaşılacaktır.
Kamp TYF Optimist Antrenörü Alican Selcik (+90 545 836 41 51) gözetiminde gerçekleştirilecektir.
Kampa aşağıda isimleri bulunan antrenörler davet edilmiştir.
Harun Çelik (BODRUM BELEDİYE SPOR YELKEN ŞUBESİ)
Emre Araşlıklar (TEOS YAT VE YELKEN KULÜBÜ DERNEĞİ)
Kerem Gökhan Bulut (SAMSUN YELKEN KULÜBÜ)
KAMP KADROSU
Yiğit Özbaşoğlu
|
İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ
|
Mustafa can Öztuncel
|
TEOS YAT VE YELKEN KULÜBÜ
|
Fahri can Tatlıcan
|
GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ YELKEN ŞUBESİ
|
Onat Tan Öğütcü
|
ARKAS ÇEŞME YELKEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
|
Bulut Çanakcı
|
İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ
|
Kuzey Kumlalı
|
GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ YELKEN ŞUBESİ
|
Mert Aydoğan
|
ALİ RIZA METE URLA G.S.Y.K
|
Ege Ayyıldızbayraktar
|
TEKİRDAĞ YELKEN İHT. KULÜBÜ
|
Ege Erdemli
|
GALATASARAY SPOR KULÜBÜ YELKEN ŞUBESİ
|
Oğuz Önal
|
B.B.BODRUMSPOR KLB. YELKEN ŞUBESİ
|
Utku Temirkan
|
TURGUTREİS YELKEN KULÜBÜ
|
Yiğit Caner
|
TURGUTREİS YELKEN KULÜBÜ
|
Ateş Varol
|
GALATASARAY SPOR KULÜBÜ YELKEN ŞUBESİ
|
Ali Demirhan Katrancı
|
TEOS YAT VE YELKEN KULÜBÜ
|
Göktuğ Öztuncel
|
TEOS YAT VE YELKEN KULÜBÜ
|
Görkem Arda Koçak
|
GALATASARAY SPOR KULÜBÜ YELKEN ŞUBESİ
|
Firdevs Yeğin (K)
|
İSKENDERUN YELKEN İHTİSAS VE SU SPORLARI KULÜBÜ
|
Karya Başaraner (K)
|
ALİ RIZA METE URLA G.S.Y.K.
|
Bilge Nur Yazıcı (K)
|
TURGUTREİS YELKEN ŞUBESİ
|
Ekinsu Göktürk (K)
|
TEKİRDAĞ YELKEN İHT. KULÜBÜ
|
Nazlı Erden (K)
|
GALATASARAY SPOR KULÜBÜ YELKEN ŞUBESİ
|
İlayda Şen (K)
|
TEKİRDAĞ YELKEN İHT. KULÜBÜ
|
Naz Ertekin (K)
|
TURGUTREİS YELKEN ŞUBESİ
|
Gökçe Gümüş (K)
|
SAMSUN YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ
|
Saygılarımızla.
TÜRKİYE YELKEN FEDERASYONU