NASIL BAĞIŞ YAPABİLİRİM?

1 Yöntem Açıklaması
2 Yöntem Açıklaması
3 Yöntem Açıklaması

Eğer bir sorunla karşılaşırsanız lütfen bizimle hemen iletişim kurunuz. Teşekkürler.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Telefon 1: 0 000 000 00 00
Telefon 2: 0 000 000 00 00
Telefon 3: 0 000 000 00 00

RSX - Techno 293 Gelişim Kampı Duyurusu

TYF RS:X ve TECHNO 293 Gelişim Kampı 20 - 25 Ocak 2020 tarihleri arasında Urla Windsurf Akedemi ve Spor Kulübü Tesislerinde gerçekleştirilecektir.

Konaklama için TYF Techno 293 Antrenörü Onur Yalçın ile iletişime geçilecektir.

Kamp 20 Ocak 2020 saat 11:00’de başlayacak olup 25 Ocak 2020 saat 17:00 itibari ile sona erecektir.

Sporcular kendi teknelerini, yelkenlerini ve ekipmanlarını kullanacaktır. 

Kampa İzmir ili dışından katılacak sporcuların konaklama ve yemek bedelleri TYF tarafından karşılanacak ve bu konu ile ilgili bilgiler daha sonra ilgili kulüp antrenörleri ile paylaşılacaktır.

Kamp TYF Techno 293 Antrenörü Onur Yalçın (+90 544 332 61 77 – onuryalcin@tyf.org.tr) Tuğrul Albayraksaran (Galatasaray Spor Kulübü Yelken Şubesi) ve Süha Ulusoy (Urla Windsurf Akedemi) gözetiminde gerçekleştirilecektir.

Kamp Kafilesi aşağıdaki gibidir.

 

RS:X ve RS:X Gençler Sınıfı Sporcu Listesi

BATUHAN ARSLAN                 GÖZTEPE S.K. YELKEN ŞUBESİ

KERİM SAHİR GİRİTLİOĞLU GALATASARAY S.K. YELKEN ŞUBESİ

TOPRAK NARDALI                 GÖZTEPE S.K. YELKEN ŞUBESİ

DORA DERİNLER                   EMR WİNDSURF VE YELKEN SPOR KULÜBÜ

MİRAY ŞAKI                          İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ

ZEYNEP TÜRKOĞLU                İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ

KUTAY AKSUN                        EMR WİNDSURF VE YELKEN SPOR KULÜBÜ

ONUR CAVİT BİRİZ                 GALATASARAY S.K. YELKEN ŞUBESİ

JERMY BERKE ZALMA              GALATASARAY S.K. YELKEN ŞUBESİ

KUZEY ÖZTAŞ                         ÇAĞLA KUBAT WINDSURF YELKEN KULÜBÜ

REMZİ ÖNEN                          GÖZTEPE S.K. YELKEN ŞUBESİ

EREN BAŞAR                          GALATASARAY S.K. YELKEN ŞUBESİ

TECHNO 293 U 17 Sınıfı Sporcu Listesi

ALAZ İNELER                         GÖZTEPE S.K. YELKEN ŞUBESİ

OZAN TÜRKER                       EMR WİNDSURF VE YELKEN SPOR KULÜBÜ

YAMAN KAYACIK                    İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ

MERVE VATAN                       İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ

ALİ KAĞAN KARATAŞ              İZMİR FERDİ

BUSE TUNÇ                           GALATASARAY S.K. YELKEN ŞUBESİ

SEZER TUĞÇE AKYILDIZ         İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ

DEMİR TİMUÇİN                     EMR WİNDSURF VE YELKEN SPOR KULÜBÜ

NEHİR HELVACIOĞLU             İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ

MERT ÖZGÜ                          ÇEŞMEALTI WINDSURF VE YELKEN SPOR KULÜBÜ

TECHNO 293 U 15 Sınıfı Sporcu Listesi

EFE ENİS                             İZMİR FERDİ

ERENCAN KOLBURAN            EMR WİNDSURF VE YELKEN SPOR KULÜBÜ

DORA YİĞİTKANLI                EMR WİNDSURF VE YELKEN SPOR KULÜBÜ

SİNA ELAKTAR                     GÖZTEPE S.K. YELKEN ŞUBESİ

NAZ ENİS                            İZMİR FERDİ

BORA GÜRCAN OKTA            GÖZTEPE S.K. YELKEN ŞUBESİ

DEMİR SONAR                     EMR WİNDSURF VE YELKEN SPOR KULÜBÜ

DEVRİM KARATAŞ               İZMİR FERDİ

TUNA DOĞAN                     İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ

ARTUN ŞENOL                    ÇEŞMEALTI WINDSURF VE YELKEN SPOR KULÜBÜ

DENİZHAN TUNÇ                GALATASARAY S.K. YELKEN ŞUBESİ

DURU KUTLUOĞLU             GÖZTEPE S.K. YELKEN ŞUBESİ

YAREN CEYLİN KÜÇÜK        İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ

ALYA KAPLAN                    EMR WİNDSURF VE YELKEN SPOR KULÜBÜ

ECENAZ ÖZAL                   İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ

AYŞE ÖZTÜRE                  GÖZTEPE S.K. YELKEN ŞUBESİ

TÜRKİYE YELKEN FEDERASYONU


YUKARI