NASIL BAĞIŞ YAPABİLİRİM?

1 Yöntem Açıklaması
2 Yöntem Açıklaması
3 Yöntem Açıklaması

Eğer bir sorunla karşılaşırsanız lütfen bizimle hemen iletişim kurunuz. Teşekkürler.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Telefon 1: 0 000 000 00 00
Telefon 2: 0 000 000 00 00
Telefon 3: 0 000 000 00 00

29 Haziran-04 Temmuz 2021 IQFOIL/Formula Kite Milli Takım Seçme Yarışında Kulüplerin Konumlandırması

Değerli Yelken Ailesi,

Milli Takımlar Seçme Yarışı ile tekrar buluşuyoruz. Türkiye Yelken Federasyonu olarak ilk önceliğimiz sporcularımızın sağlıklı bir yarış süreci geçirmesini sağlamak olduğundan, bu çok ciddi süreçte tarafımızca uygulamaya konulacak tedbirlerin kulüplerimiz ve sporcularımız tarafından titizlikle uygulanması son derece önem arz etmektedir.  

Alınan önlemler dahilinde;

29 Haziran - 04 Temmuz 2021 tarihleri arasında gerçekleşecek IQFOIL / Formula Kite sınıfı yarışlarına katılım gösterecek kulüplerimizin yarış alanı olarak kullanacakları kulüp tesisi ve denize çıkış alanları aşağıdaki şekilde belirlenmiştir. 

1. Torasan mevkiinde yerleşik olan kulüplerimizin sporcuları, kendi kulüplerinden denize çıkacaklardır. İlgili kulüplerin başka bir kulübün sporcularına ev sahipliği yapmalarına izin verilmeyecektir.

2. İzmir ili dışından şampiyonaya katılan tüm kulüplerimizin ve diğer İzmir ili kulüplerinin sporcuları için ise;

    2.1 IQFOIL sporcuları Urla Deniz Kulübü tesislerinden,

    2.2 Kite Foil sporcuları Urla İçmeler Windsurf Spor Kulübü tesislerinden,

denize çıkmak sureti ile yarışlara katılacaklardır.

3. Kulüplerimiz belirlenen alanların dışında başka bir yerden yarışa katılamayacaklar ve akreditasyon kartı olmayan hiç kimse yarış alanlarına alınmayacaktır.

4. Yarışlar ile ilgili her türlü bilgilendirme, ilan ve sonuçlar, söz konusu yarışa özel olarak yayımda olan https://tyf2021millitakimsecmeyarislari.tyf.org.tr adresindeki internet sitesinden duyurulacaktır. Bu nedenle yarışa özel sitenin yakinen takip edilmesi son derece önemlidir. 

5. İnternet sitesinden yapılacak resmi bilgilendirmeler asıl olmakla birlikte, haberleşme için ayrıca bir resmi whatsapp grubu kurulacak ve internet sitesinde yayımlanacak olan tüm bilgilendirmeler bu mecra üzerinden de yapılacaktır. Esas ve geçerli olan internet sayfasındaki bilgilendirmeler olduğundan whatsapp üzerinden yapılacak gecikmeli veya eksik bilgilendirmelerde sorumluluk kabul edilmeyecektir. 

Yelken Ailemizin her bir üyesine koyduğumuz kurallara vereceği destekler için şimdiden teşekkür eder, sağlıklı, başarılı ve neşe içinde bir yarış geçirmelerini temenni ederiz.

Türkiye Yelken Federasyonu


YUKARI