NASIL BAĞIŞ YAPABİLİRİM?

1 Yöntem Açıklaması
2 Yöntem Açıklaması
3 Yöntem Açıklaması

Eğer bir sorunla karşılaşırsanız lütfen bizimle hemen iletişim kurunuz. Teşekkürler.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Telefon 1: 0 000 000 00 00
Telefon 2: 0 000 000 00 00
Telefon 3: 0 000 000 00 00

Çeşme- Alaçatı’nın “Sörf Koyu” Kimliğini Korumak Üzere Bakan Mehmet Nuri Ersoy ile anlamlı toplantı

Çeşme – Alaçatı’nın “Sörf Koyu” kimliğini korumak üzere yelkene gönül veren İzmir’in önde giden isimleri İzmir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Sn.Mahmut Özgener’in ev sahipliğinde, Kültür ve Turizm Bakanı Sn. Mehmet Nuri Ersoy ile bir araya geldiler.

Türkiye Yelken Federasyonu Başkanı Akdurak tarafından ülkemizin yelken sporu açısından eşsiz turizm fırsatları barındırdığının altının çizildiği toplantıda yelken sporunun gelişimi ile birlikte Çeşme – Alaçatı’nın “Sörf Koyu” kimliğinin korunması yönünde değerlendirmeler yapıldı.

İzmir Ticaret Odası'nda gerçekleşen toplantıya Kültür ve Turizm Bakanı Sn.Mehmet Nuri Ersoy, Bakan Danışmanı Sn.Neşe Çıldık, İzmir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Sn.Mahmut Özgener, Ege Bölgesi Sanayi Odası Başkanı Sn.Ender Yorgancılar, Çeşme Belediye Başkanı Sn.M. Ekrem Onan, Vakko Tekstil ve Radyo Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Sn.Cem Hakko, Çağla Kubat Rüzgâr Sörfü Yelken Kulübü Başkanı Sn.Çağla Kubat ve MYGA Alaçatı Rüzgâr Sörfü ve Uçurtma Sörfü Spor Kulübü Başkanı Sn. Reşit Adar katıldılar.


YUKARI