NASIL BAĞIŞ YAPABİLİRİM?

1 Yöntem Açıklaması
2 Yöntem Açıklaması
3 Yöntem Açıklaması

Eğer bir sorunla karşılaşırsanız lütfen bizimle hemen iletişim kurunuz. Teşekkürler.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Telefon 1: 0 000 000 00 00
Telefon 2: 0 000 000 00 00
Telefon 3: 0 000 000 00 00

TYF Milli Takımlar Buluşması sona erdi

“TYF Milli Takımlar Buluşması” 11-12 Mayıs tarihleri arasında Seferihisar Euphoria Aegean Resort & Spa Otel’de gerçekleştirildi.

Buluşmanın ikinci gününde Milli sporcular karma ekipler halinde Türk Yelkenciliği, sportif ve sınıf yapılanması ile yelkenin bilinirliğinin arttırılmasından başlayarak Olimpik kampanyaya uzanan yol ile ilgili yapının analizi ve çözüm önerileri ile ilgili proje yaptılar. Türkiye Yelken Federasyonu Başkanı Özlem Akdurak’ın moderatörlüğü ile ekiplerin grup sözcüleri projelerini kürsüden dile getirdi. Projelerin paylaşılmasından sonra Başkan Akdurak Milli Takım sporcularını ve antrenörlerini sahneye davet ederek tebrik mektuplarını iletti ve uluslararası yarışlarda şans diledi.

Türkiye Yelken Federasyonu Başkanı Özlem Akdurak gerçekleştirmiş oldukları bu çalışmaların TYF tarafından rapor haline getirileceğini belirtirken Milli sporcuların sundukları çözüm önerileri ve modellerinin son derece rasyonel ve başarılı olduğunu söyledi.

Başkan Akdurak “Bu etkinlikteki amacımız farklı sınıflarda farklı yarış yerleri nedeniyle daha önce hiç karşılaşmamış olan Milli sporcularımızı birbirleriyle kaynaştırmak, bir takım haline getirebilmekti. İki gün sonunda hedefimize ulaşmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Çok verimli bir buluşmayı geride bıraktık. Bu tür etkinliklerimizi sürdüreceğiz” dedi.

Akdurak sözlerini şöyle tamamladı: “Buluşmanın başından sonuna kadar konuşmaları ile programa anlam ve renk katan KÜDENFOR Kurucu Direktörü Emekli Amiral Cem Gürdeniz ve Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Saral’a, faaliyete katılan TYF İcra Kurulu Üyeleri Ceyhun Üstüner, Melih Dilikoğlu ve Hakan Yenigün ile organizasyonun eksiksiz gerçekleşmesini sağlayan başta Sportif Direktörümüz Fatih Özmen ve Genel Koordinatörümüz Fulya Tüfenkçüoğlu olmak üzere tüm TYF çalışanlarına teşekkür ediyorum.”

TYF Milli Takımlar Buluşması, takım ve bireysel fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.


YUKARI