NASIL BAĞIŞ YAPABİLİRİM?

1 Yöntem Açıklaması
2 Yöntem Açıklaması
3 Yöntem Açıklaması

Eğer bir sorunla karşılaşırsanız lütfen bizimle hemen iletişim kurunuz. Teşekkürler.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Telefon 1: 0 000 000 00 00
Telefon 2: 0 000 000 00 00
Telefon 3: 0 000 000 00 00

Yönetim Kurulu Toplantısı Gerçekleşti

Başkan Akdurak Başkanlığı döneminde yoğun katkılarından dolayı Yönetim Kurulu Üyeleri ile Kurul ve Komite Başkanlarına birer plaket vererek teşekkür etti.

Başkan Yardımcısı Ceyhun Üstüner, Yönetim Kurulu ve Teknik Kurul üyeleri Melih Dilikoğlu, Özfer Uralp, Mahmut Saral, Yönetim Kurulu ve Yat Sınıf Komitesi üyesi Hakan Yenigün, Yönetim Kurulu ve Covid-19 Danışma Kurulu üyeleri M. Sırrı Gürkan, Yönetim Kurulu ve Yat Sınıf Komitesi üyesi Oğuz Akif Sezer, Yönetim Kurulu üyeleri Cengiz Kalkan, Deniz Çiçek, Gürhan Zengin, Şenkar Öztüzün, Enver Çoban, Sinan Aktaş ve Serdar Lale’nin katıldığı toplantının birinci bölümünde 2021 yılı sportif ve mali değerlendirmeleri ve 2021 yılında gerçekleşecek olan 5. Olağan Genel Kurul hazırlıkları gündemi oluşturdu. 

“Geleceğim Sensin Projesi” kapsamında eğitim görmeye başlayan ilk grup sporcularımız ile birlikte yenilen öğle yemeğinin ardından gerçekleşen ikinci oturumda Başkan Akdurak göreve geldiği Kasım 2016’dan bugüne kadar geçen dönemi özetleyerek, kendisine koşulsuz destek olan Yönetim Kurulu üyeleri ile Federasyon bünyesindeki Kurul ve Komite Başkanlarına teşekkürlerini ileterek, her birine anı plaketi takdim etti. Toplantıya Yönetim Kurulu üyelerinin yanı sıra Merkez Hakem Kurulu Başkanı Hakan Kütük, Yat Sınıfı Komite Başkanı Cüneyt Büyükuçak, Rüzgâr Sörfü Slalom Sınıfı Komite Başkanı Çağla Kubat, Sportsboat Sınıfı Komite Başkanı Saruhan Çınay, Pirat Sınıfı Başkanı Burçin Ahıskal, Dragon Sınıfı Komite Başkanı Yiğit Taban, SB20 Sınıfı Komite Başkanı Sinem Ergun, Eğitim Kurulu Başkanı Özgür İnam, Sosyal Sorumluluk ve Etkinlik Komitesi Başkanı Serdar Özkaleli ile Muğla ili Yelken İl Temsilcisi Serdar Kayhan ve İzmir ili İl Temsilcisi Volkan Timurşah katılarak teşekkür plaketlerini Başkan Akdurak’tan aldılar.


YUKARI