Duyurular

Diğer

TYF Optimist Junior Eğitim Kampı İlanı

Türkiye Yelken Federasyonu 2018 Faaliyet Programında 18-24 Şubat 2018 tarihleri arasında yer alan TYF Optimist Küçükler Eğitim Kampı TYF Çeşme Paşalimanı tesislerinde gerçekleştirilecektir.

Kamp 18 Şubat 2018 tarihi saat 11.00’da başlayacaktır. 24 Şubat 2018 tarihi saat 16.00’da bitecektir.

İzmir ili içinden kampa katılacak sporcular kendi tekne ve malzemelerini  getireceklerdir.

İzmir ili dışından katılacak sporcuların tekneleri (güvenlik balonu dahil) , direk takımları, salma ve dümenleri Türkiye Yelken Federasyonu tarafından verilecektir.

Konaklama İzmir/Çeşme TYF Paşalimanı Tesisleri’nde gerçekleşecektir.

İzmir ili dışından katılan sporcuların kampa gelirken yanlarında getirmeleri gereken malzeme listeleri şunlardır;

  • Yelken,
  • Giz baskı istemi, arka yaka, palanga, gırcala,rüzgar gülü
  • İskota ve makaralar
  • Kelepçe
  • Yeke uzatması
  • Çamçak ve padıl
  • Baş ipi
  • Yeke uzatması
  • Kişisel deniz kıyafetleri

 

Sporcuların, kara antrenmanlarına uygun spor kıyafetleri de getirmeleri gerekmektedir.

 

           

Optimist Junior Eğitim Kampı Erkek 2007 Doğumlu İlk 12

1.

Oğuz

ÖNAL

B.B. Bodrumspor Kulübü Yelken Şubesi

2.

Ege

AYYILDIZBAYRAKTAR

Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü

3.

Yusuf Karan

ÖZGÖZ

Arkas Çeşme Yelken Gençlik Ve Spor Kulübü

4.

Uğur

YILDIRIM

Karşıyaka Spor Kulübü Yelken Şubesi

5.

Sarp Süleyman

ÖZEN

Arkas Çeşme Yelken Gençlik Ve Spor Kulübü

6.

Göktuğ

ÖZTUNCEL

Göztepe Spor Kulübü Yelken Şubesi

7.

Göktuğ Hasan

GÜNAYDIN

Sinop Karadeniz Yelken İhtisas Kulübü

8.

Arda Çınar

DİNÇ

Arkas Çeşme Yelken Gençlik Ve Spor Kulübü

9.

Ege

ERDEMLİ

Galatasaray Spor Kulübü Yelken Şubesi

10.

Görkem  Arda

KOÇAK

Galatasaray Spor Kulübü Yelken Şubesi

11

Kerem

SUNGUN

Fenerbahçe Doğuş Yelken

12

Levent  Mert

MERİH

A.Rıza Mete Urla Gsyk

 

Optimist Junior Eğitim Kampı Erkek 2008 Doğumlu İlk 3

1.

Kutsal Güneş

KURNAZ

Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü

2.

Efe

TAYLAN

Galatasaray Spor Kulübü Yelken Şubesi

3.

Mert

DOĞAN

Foça Yelken İhtisas Kulübü

 

 

 

Optimist Junior Eğitim Kampı Kız İlk 5

1.

İlayda         

ŞEN

Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü

2.

Defne

ÜNALDI

Era Bodrum Yelken Kulübü

3.

Medine  Havva

TATLICAN

Göztepe Spor Kulübü Yelken Şubesi

4.

Asya

ŞAKAKLI

Heybeliada Su Sporları Kulüb

5.

Defne Isabel Ramirez

ZAMBRANO

Göztepe Spor Kulübü Yelken Şubesi

 

Sporcuların ve kulüp antrenörlerinin yol ücretleri ilgili mevzuat çerçevesinde mesafelere göre TYF tarafından merkezi ödeme yapılmak suretiyle karşılanacaktır.

 

TÜRKİYE YELKEN FEDERASYONU



Yayınlanma Tarihi: 06/02/2018 16:14