NASIL BAĞIŞ YAPABİLİRİM?

1 Yöntem Açıklaması
2 Yöntem Açıklaması
3 Yöntem Açıklaması

Eğer bir sorunla karşılaşırsanız lütfen bizimle hemen iletişim kurunuz. Teşekkürler.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Telefon 1: 0 000 000 00 00
Telefon 2: 0 000 000 00 00
Telefon 3: 0 000 000 00 00

Sosyal Sorumluluk ve Çevre Kurulu

Başkan

Serpil ÇAM

1964 Çorlu doğumluyum. 1984 İ.Ü Siyasal Bilimler fakültesinden mezun olduktan meslek hayatıma bankacılık sektöründe başladım. Programcı- Sistem Analist, kalite belgelendirme operasyon koordinatörlüğü ve Sigortacılık sektöründe acente yöneticisi olarak çalıştım. 1995 yılında ABD’de WBEZ Radio ile başlayan gönüllü çalışmalarıma, denizcilik ve toplumsal cinsiyet eşitliği, temiz tarım başta olmak üzere STK ve oluşumda organizasyon ve katılımcı olarak devam etmekteyim. Kollektifi, multidisipliner ve takım çalışmalarının önemine inanıyorum. Bunun aynı zamanda farklı profillere sahip katılımcıların kişisel yeterliliklerin gelişiminde önemli olduğunu düşünüyorum. Denizde canlı kalma, arama kurtarma eğitimlerim ve denizci STCW belgelerim bulunmaktadır. 2011 yılından bu yana TYF hakem ve sporcusuyum. TYF bünyesinde yapılan sosyal sorumluluk çalışmalarında yer aldım. Atletizim, yelken, yüzme, treking ve dağcılık, orientring branşlarında amatör sporcu olarak devam ediyorum.

Üyeler

Burcu ŞENPARLAK

1972 Iğdır doğumlu Burcu Şenparlak, İ.T.Ü. Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümünden 1993 lisans ve aynı üniversiteden 1997 yüksek lisans mezunudur. Halen İstanbul’da Swanke Hayden Connell Mimarlık A.Ş.’de Yönetici Ortak olarak çalışmaktadır. 2017’den beri Bodrum ve Istanbul Açık Deniz Yelken yarışlarında farklı sınıflarda yarışmaktadır.

Hasan Murat TÜZÜN

Melek MUTLUAY ARSLAN

1973 yılında dünyaya geldim. Eskişehir’de Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari bilimler Fakültesi İktisat bölümünü bitirdikten sonra, İstanbul’da özel bir bankanın ticari krediler bölümünde görev aldım. Borsa aracı kurumlarında çalıştım. Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirlik ruhsatını alarak büro ve özel sektörde görevler aldım. Halen Türk Ticaret Kanunu ve Vergi Hukuku konularında bilirkişilik yapmaktayım. 2005 yılında sualtı dalış sporlarına başladım. Üç yıldız su altı dalış brövesine ve RescueDiver brövesine sahibim. STK kuruluşlarında denizde arama kurtarma konusunda gönüllü görevler aldım.Tarihi, milli ve manevi değerlerimizi hatırlatmak amacıyla sualtında etkinlikler düzenleyen ve gönüllü dalgıçlardan oluşan sivil topluluğumuzlaülkemiz için önemli günleri ve kişileri anmak için düzenlenen dalış etkinliklerine katılmaktayım. 2018 yılından beri TYF sporcusuyum. 2012 yılından bu yana Fitoterapi,RawVeganFood, Ecoprint, Sağlıklı Yaşam Danışmanlığı eğitimlerini tamamladım. Bütünsel sağlıklı yaşam kapsamında proje ve etkinlikleri yürütmek üzere 2020 yılında İzmir’de kurduğumuz derneğimizin yönetim ve faaliyetlerinde görev almaktayım.

Önder BAYKUL

İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Felsefe ve Berlin Teknik Üniversitesi Sosyal Pedagoji bölümlerinden mezun oldu. Uzun yıllar sahne ve film sanatları teknik uzmanı olarak Berlin’de Çeşitli Tiyatro ve filmlerde çalıştı. İlkokul döneminde Ordu bölgesi Optimist sporculuğuyla başladığı yelken ve denizcilik hayatına Yarımca’da Pirat sınıfı yelkenlilerle devam etti. Üniversite sonrası öğrenim için gittiği Berlin de. Alman Yelkenciler Birliği (Deutsche Segler Verein) ve Alman Denizciler Birliği (Deutscher Seefahrt Bund) Derneklerinde eğitimlere katılarak aktif yelkencilik yaptı. Baltık Denizi’nde (Almanya – İsveç – Finlandiya sularında) çok sayıda etkinlikte Skipper ve Navigatör olarak görev aldı. Yelken Eğitimci formasyonu ve Yat Kaptanlığı belgelerine sahip olan Önder Baykul. YY5 Yelkenli Yat Eğitmenliği sertifikası da sahibidir. Acil durum ve Afet yönetimi, Arama Kurtarma, Orman Yangın Söndürme Gönüllüsü gibi çeşitli alanlarda ilgili kurumların bünyesinde halen görev almaktadır. İstanbul Bölgesi Yelken Hakemlerindendir


YUKARI