NASIL BAĞIŞ YAPABİLİRİM?

1 Yöntem Açıklaması
2 Yöntem Açıklaması
3 Yöntem Açıklaması

Eğer bir sorunla karşılaşırsanız lütfen bizimle hemen iletişim kurunuz. Teşekkürler.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Telefon 1: 0 000 000 00 00
Telefon 2: 0 000 000 00 00
Telefon 3: 0 000 000 00 00

Başkanın Mesajı

Değerli Yelken Ailesi,

 

Nefes almadan, rüzgâr gibi geçen beş yılı geride bıraktık.

 

Yolumuzun en başında sporumuzu güvenli bir geleceğe kavuşturmak amacına hizmet etmek istediğimizi belirtmiştik. Bu yolda ilerlerken birçok önemli konuyu eş zamanlı ele aldık, zira hiçbiri bir diğerinden daha az önemli değildi.

 

Öncelikle Olimpiyatlar başta olmak üzere tüm sınıflarımızda sportif başarının alt yapısını kurmak, bir an önce uluslararası başarılara ulaşmak ve başarıyı sürekli hale getirmek üzere emek harcadık.

 

Diğer yandan, Federasyon olarak verdiğimiz hizmetin her yıl yüzlerce çocuk ve gencimizin umutlarını şekillendirdiği bilinci ile hiç zaman kaybetmeden sporumuzun en önemli yapısal sorunlarına yine aynı heyecan ve azimle eğildik.

 

Birlikte yaşadığımız beş yıllık hizmet sürecimiz ile ilgili olarak;

 

Dünyamızı altüst eden küresel salgın ile birlikte mücadele nedeni ile aramızdan ayrılan dostlarımızı rahmetle yad ediyor, bu süreçte gençlerimizin zarar görmemiş olmasına şükrediyorum.

 

Yelken Ailemizin sporumuza değer katan tüm unsurlarına; sevgili sporcularımıza, ailelerine, antrenörlerimize, hakemlerimize, yelken kulüplerimizin yönetimlerine, Federasyonumuzun çalışanlarına, zorlu konuları ele aldığımız, farklı görüşleri harmanlayarak sporumuz için verimli kararlar almak üzere birlikte çalıştığımız Yönetim Kurulumuzun üyelerine ve değerli sponsorlarımıza gönülden teşekkür ediyor,

 

Başardığımız ve iyileştirdiğimiz tüm adımlarımızda bizden desteğini esirgemeyen Gençlik ve Spor Bakanlığımızın her kademesindeki yöneticilerimize, çalışanlarına, Spor Toto Teşkilatı Başkanlığımıza   Sayın Bakanımız Mehmet Muharrem Kasapoğlu nezdinde sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

 

2021 -2024 döneminde de Türk Sporunun ve Türk Yelkenciliğinin geldiği noktayı daha da ileriye taşımak üzere çalışmalarımızı sürdürürken, siz değerli Yelken Ailesinin varlığı ve desteği bizler için son derece değerli olacak. El birliği ile sporumuzu taçlandıracağımıza inanıyorum.

 

Bu vesile ile;

 

Büyük Önder Atatürk'ü ve de silah arkadaşlarını, canından aziz bildiği vatanı için kanlarını bu toprağa dökmüş tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle bir kez daha yad ediyor;  Cumhuriyet Bayramınızı yürekten en kalbi duygularımla kutluyorum.

 

En içten sevgi ve saygılarımla,

 

D. Özlem AKDURAK


YUKARI