NASIL BAĞIŞ YAPABİLİRİM?

1 Yöntem Açıklaması
2 Yöntem Açıklaması
3 Yöntem Açıklaması

Eğer bir sorunla karşılaşırsanız lütfen bizimle hemen iletişim kurunuz. Teşekkürler.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Telefon 1: 0 000 000 00 00
Telefon 2: 0 000 000 00 00
Telefon 3: 0 000 000 00 00

Türkiye Yelken Federasyonu Sosyal Sorumluluk ve Etkinlik Komitesi yelken kulüplerinin bulundukları tüm şehirlerimizde eş zamanlı olarak bir çevre etkinliği düzenledi.

Devamını Oku...

Türkiye Yelken Federasyonu Faaliyet Programı’nda yer alan Laser Radial Milli Takım Kampı 10 - 14 Haziran 2019 tarihleri arasında Karşıyaka Spor Kulübü Yelken Şubesi Tesisleri’nde TYF Antrenörü Onur Derebaşı gözetiminde gerçekleştirildi.

Devamını Oku...

Yunanistan Şampiyonası’nda mücadele edecek olan Optimist Milli Takımımız Girit’e hareket etti.

Devamını Oku...

Türkiye Yelken Federasyonu Başkanı Özlem Akdurak, T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Deniz ve İçsular Düzenleme Genel Müdürü Sayın Ahmet Selçuk Sert, Daire Başkanları, İstanbul ve Çanakkale Liman Başkanları ile ortak bir toplantıda bir araya geldi.

Devamını Oku...

Türkiye Yelken Federasyonu Faaliyet Programı’nda yer alan Optimist Milli Takım Kampı, 7-14 Haziran tarihleri arasında TYF Antrenörleri Alican Selcik ve Steve Irish gözetiminde Çanakkale’de gerçekleştirildi.

Devamını Oku...

ERA Bodrum Yelken Kulübü’nün düzenlediği Otokar Tırhandil Cup Kış Trofesi gerçekleştirilen 6.Ayak yarışlarıyla sona erdi.

Devamını Oku...

Marsilya-Fransa’da düzenlenen 2019 Hempel Dünya Kupası Final Serisi’ni Olimpik Milli Sporcumuz Alican Kaynar (Fenerbahçe Doğuş Yelken) 4.sırada tamamladı.

Devamını Oku...

TYF Optimist Performans Kampı 30 Mayıs-03 Haziran tarihleri arasında Arkas Çeşme Yelken Gençlik ve Spor Kulübü tesislerinde gerçekleştirildi.

Devamını Oku...

Milli Yelken Hakemi Kürşad Çıtak’ın vefatını derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz. Türkiye Yelken Federasyonu olarak merhuma Allah’tan rahmet, ailesi ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

Devamını Oku...

30 Mayıs tarihinde başlayan ülkemiz haricinde Malta’dan 4, Yunanistan’dan 3, Azerbaycan’dan 5 ve Bulgaristan’dan 1 olmak üzere toplam 13 yabancı sporcunun katıldığı TYF Optimist Performans Kampı 3 Haziran’da sona erecek.

Devamını Oku...

Sonraki sayfa yükleniyor…

YUKARI