NASIL BAĞIŞ YAPABİLİRİM?

1 Yöntem Açıklaması
2 Yöntem Açıklaması
3 Yöntem Açıklaması

Eğer bir sorunla karşılaşırsanız lütfen bizimle hemen iletişim kurunuz. Teşekkürler.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Telefon 1: 0 000 000 00 00
Telefon 2: 0 000 000 00 00
Telefon 3: 0 000 000 00 00

Ülkemizin dört bir yanındaki yelken Kulüpleri ve Yelken İl Temsilcilikleri 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı coşkuyla kutladı.

Devamını oku...

Türkiye Yelken Federasyonu İstanbul İl Temsilcimiz Ayça Ark’ın annesi Güner Ark’ın vefatını derin bir üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayız. Türkiye Yelken Federasyonu olarak Güner Ark’a Allah’tan rahmet, Ailesi ve Yelken Camiasına başsağlığı dileriz.

Devamını oku...

B.B Bodrumspor Kulübü Yelken Şubesi tarafından bu yıl 10. kez düzenlenen Dino Cup yarışları tamamlandı.

Devamını oku...

Geçtiğimiz günlerde, Kemer Yat ve Yelken Kulübü’nün ev sahipliğinde gerçekleşen Optimist sınıfı eğitim programında 136 çocuk denizle buluştu.

Devamını oku...

Yenifoça, 30 Ağustos Zaferi'nin 100. Yılı anısına düzenlenen Zafer Kupası Rüzgar Sörfü Yarışları, 3-4 Eylül'de Yenifoça Limanı açıklarında düzenlendi.

Devamını oku...

1-5 Eylül tarihleri arasında Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesinde Tekirdağ Yelken İhtisas Spor Kulübü ev sahipliğinde gerçekleşen 6. Süleymanpaşa Uluslararası Optimist Kupası Yarışları, sona erdi.

Devamını oku...

Foça Karakum IOM Kupası Foça Yelken İhtisas Kulübü ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

Devamını oku...

Cumhuriyet Bayramı Yaşar Üniversitesi 20.Yıl Kupası 29-31 Ekim tarihleri arasında Karşıyaka Spor Kulübü Yelken Şubesi ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

Devamını oku...

Van Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün düzenlediği Amatör Spor Haftası etkinliklerine Van Yelken İhtisas Kulübü katılım sağladı.

Devamını oku...

Demokrasi ve Milli Birlik Kupası yelken yarışları Bulgaristan, İtalya ve Türkiye'den Optimist, Laser ve 420 sınıflarında mücadele eden 140 yelkencinin katılımı ile başladı.

Devamını oku...

Sonraki sayfa yükleniyor…

YUKARI