NASIL BAĞIŞ YAPABİLİRİM?

1 Yöntem Açıklaması
2 Yöntem Açıklaması
3 Yöntem Açıklaması

Eğer bir sorunla karşılaşırsanız lütfen bizimle hemen iletişim kurunuz. Teşekkürler.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Telefon 1: 0 000 000 00 00
Telefon 2: 0 000 000 00 00
Telefon 3: 0 000 000 00 00

Kocaeli’nde bir dizi ziyarette bulunan Başkan Akdurak, Kocaeli Yelken İl Temsilcisi Tahir Tarım, Derince Yelken Kulübü Başkanı Hakan Murat Yılmaz, İzmit Yelken ve Su Sporları Kulübü Başkanı Reyhan Güzelgün Yılmaz ve Gölcük Yelken Spor Kulübü Başkanı...

Devamını oku...

Başkan Akdurak, 06-13 Temmuz 2024 tarihleri arasında Kocaeli’nde ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde gerçekleştirilecek olan 470 Dünya Gençler Şampiyonası öncesinde organizasyon hazırlıkları ve yelken tesisi ile ilgili detayları görüşmek...

Devamını oku...

27 Kasım – 02 Aralık tarihleri arasında Yalıkavak Yelken Kulübü’nün ev sahipliğini yaptığı 420 Gelişim Kampı tamamlandı.

Devamını oku...

Şiddetli yağış ile birlikte lodos fırtınasının neden olduğu olumsuz hava koşulları sonucunda zarar gören bir diğer başka kulübümüz, Körfez Yarımca Yelken Kulübü'ne geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Devamını oku...

Şiddetli yağış ile birlikte lodos fırtınasının neden olduğu olumsuz hava koşulları sonucunda zarar görmüş olan bir başka kulübümüz, İzmit Yelken Kulübü'ne geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Devamını oku...

Şiddetli yağış ile birlikte lodos fırtınasının neden olduğu olumsuz hava koşulları sonucunda zarar gören; Karşıyaka Spor Kulübü Avek Yelken Şubesi'ne, Yenifoça Windsurf Kulübü'ne, İskenderun Yelken Kulübü'ne, Zonguldak Yelken Kulübü'ne, Ereğli Yelken...

Devamını oku...

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak'ın desteği ve teşrifleri ile 'Spor Turizminde Marka Şehir Rize' temasıyla Rize Valiliği’nin öncülüğünde; Gençlik ve Spor Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Rize Belediyesi, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi...

Devamını oku...

21 – 26 Kasım 2023 tarihleri arasında Karşıyaka Spor Kulübü Avek Yelken Şubesi’nde düzenlenen 2. Kademe Temel Antrenör Yetiştirme Kursu İzmir'de gerçekleştirildi.

Devamını oku...

ILCA 6 Genç Milli Takım Aday Kampı 19-24 Kasım 2023 tarihleri arasında Yalıkavak Yelken Spor Kulübü ev sahipliğinde Bodrum’da gerçekleştirildi.

Devamını oku...

Sporcu Yetiştirme Daire Başkanı Sn. Selçuk Çebi ve Şube Müdürü Sn. Ali Sosanoğlu'nun başkanlığında gerçekleşen Sporcu Eğitim Merkezi Yelken Federasyonu Genel Değerlendirme Toplantısı Ankara’da gerçekleştirildi.

Devamını oku...

Sonraki sayfa yükleniyor…

YUKARI