NASIL BAĞIŞ YAPABİLİRİM?

1 Yöntem Açıklaması
2 Yöntem Açıklaması
3 Yöntem Açıklaması

Eğer bir sorunla karşılaşırsanız lütfen bizimle hemen iletişim kurunuz. Teşekkürler.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Telefon 1: 0 000 000 00 00
Telefon 2: 0 000 000 00 00
Telefon 3: 0 000 000 00 00

19 - 21 Nisan 2024 tarihleri arasında İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Toplantı Salonu’nda düzenlenen Aday Yelken Hakemi Kursu İzmir’de gerçekleştirildi.

Devamını oku...

Bartın Yelken İl Temsilcimiz Hasan Kudret İnceoğlu’nun ani rahatsızlık sonucu sebebiyle vefatını derin bir üzüntü içerisinde öğrenmiş bulunmaktayız.

Devamını oku...

08 - 10 Mart 2024 tarihleri arasında Era Bodrum Yelken Kulubü’nün ev sahipliğinde düzenlenen Aday Yelken Hakemi Kursu Muğla’da gerçekleştirildi.

Devamını oku...

Marmaris, Muğla'da gerçekleştirilen ILCA 4 Milli Takım Kampı ve ILCA 6 Genç Milli Takım Kampı, Türkiye Yelken Federasyonu'nun 2024 Yılı Faaliyet Programı kapsamında 25-29 Şubat tarihleri arasında Grand Yazıcı Club Turban Thermal Otel'de düzenlendi.

Devamını oku...

Türkiye Yelken Federasyonu'nun 2024 Faaliyet Programı'nda yer alan ve İstanbul Yelken Kulübü'nün ev sahipliğinde düzenlenen "Protesto-Jüri Geliştirme Semineri" sona erdi.

Devamını oku...

Başkan Özlem Akdurak, İcra ve Teknik Kurul Üyesi Tolga Yağlı ve TYF Genel Koordinatörü Fulya Tüfenkçioğlu İzmir Valisi Sayın Dr. Süleyman Elban’ı makamında ziyaret ettiler.

Devamını oku...

Başkan Özlem Akdurak, TYF Yönetim Kurulu Üyeleri, Yelken İl Temsilcileri ve Federasyon Yöneticilerinden oluşan TYF Heyeti, 08 – 09 Şubat tarihleri arasında Adana, İskenderun ve Mersin'deki Yelken Spor Kulüplerini ziyaret etti.

Devamını oku...

Çanakkale Yelken İl Temsilcimiz İsmail Hakkı Demirhan’ın vefatını derin bir üzüntü içerisinde öğrenmiş bulunmaktayız.

Devamını oku...

Gençlik ve Spor Bakanlığı Uluslararası Organizasyonlar ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü tarafından her yıl düzenlenen Erasmus+ Merkezi Spor Projeleri Bilgilendirme Toplantısı, geniş bir katılım ile 24-25 Ocak 2024 tarihlerinde Ankara’da gerçekleşti.

Devamını oku...

Sonraki sayfa yükleniyor…

YUKARI