NASIL BAĞIŞ YAPABİLİRİM?

1 Yöntem Açıklaması
2 Yöntem Açıklaması
3 Yöntem Açıklaması

Eğer bir sorunla karşılaşırsanız lütfen bizimle hemen iletişim kurunuz. Teşekkürler.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Telefon 1: 0 000 000 00 00
Telefon 2: 0 000 000 00 00
Telefon 3: 0 000 000 00 00

Marmaris Uluslararası Yat Kulübü tarafından organize edilen 11.Burhanettin Tekdağ Yıl Sonu Kupası 07-08 Aralık tarihlerinde Marmaris Körfezi’nde gerçekleştirildi.

Devamını Oku...

Dünya Yelken Federasyonu (World Sailing) 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları’nda görev yapacak hakemleri açıkladı.

Devamını Oku...

Türkiye Yelken Federasyonu Başkanı Özlem Akdurak, İcra Kurulu Üyesi Melih Dilikoğlu, Genel Koordinatör Fulya Tüfenkçioğlu, Sportif Direktör Fatih Özmen ve Anadolu Kulüpleri Destek Koordinasyon Antrenörü Volkan Hatunoğlu’dan oluşan heyet ile mülki erkanı

Devamını Oku...

B.B. Bodrumspor Yelken Şubesi Başkanı Rıza Karakaya ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Türkiye Yelken Federasyonu’nu İzmir ofisinde ziyaret etti.

Devamını Oku...

Türkiye Yelken Federasyonu Pirat Sınıf Komitesi, TYF Başkanı Özlem Akdurak’ı İzmir ofisinde ziyaret etti.

Devamını Oku...

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu Yelkende 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları için kota alan milli yelken sporcuları ile bir araya geldi.

Devamını Oku...

Türkiye Yelken Federasyonu Başkan Vekili Ceyhun Üstüner’in değerli annesi Fatma Serra Üstüner’in vefatını derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.

Devamını Oku...

Türkiye Yelken Federasyonu 2019 Yılı Faaliyet Programı’nda yer alan Büyükçekmece Yelken Kulübü ev sahipliğinde düzenlenen TYF Türkiye Şampiyonası, ikinci hafta gerçekleştirilen 420, 470, RS:X, RS:One, Techno 293, Slalom Rüzgar Sörfü sınıfları yarışlarının

Devamını Oku...

Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Büyükçekmece Yelken Kulübü’nün ev sahipliğinde düzenlenen TYF Türkiye Şampiyonası'nda son gün yarışlarının startını verdi.

Devamını Oku...

Gençlik ve Spor Bakanlığı, 28 vakıf üniversitesi ile tarihi bir anlaşma imzaladı. Uluslararası seviyede başarı kazanan elit sporcular, artık vakıf üniversitelerinde tam burslu eğitim görebilecek.

Devamını Oku...

Sonraki sayfa yükleniyor…

YUKARI