NASIL BAĞIŞ YAPABİLİRİM?

1 Yöntem Açıklaması
2 Yöntem Açıklaması
3 Yöntem Açıklaması

Eğer bir sorunla karşılaşırsanız lütfen bizimle hemen iletişim kurunuz. Teşekkürler.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Telefon 1: 0 000 000 00 00
Telefon 2: 0 000 000 00 00
Telefon 3: 0 000 000 00 00

Yelken Kulüplerimiz, İl Temsilcilerimiz ve Kayıt Veren Yat Yarışçılarımızın Dikkatine

  

TYF İlke Kararları gereğince; Federasyon ve İl Faaliyet Programında yer alan tüm sınıflardaki ulusal, uluslararası ve özel nitelikteki tüm yelken yarışlarının sporcu kayıt işlemleri TYF Yelken Bilgi Sistemi (YBS) üzerinden yapılmaktadır. 

2.6.2.     Tüm sınıflarda, Federasyon tarafından onaylanan ve protokolü imzalanan yarış kayıtlarının, Yelken Spor Kulübü/ Spor A.Ş.’ne ait şifreleri ile giriş yapmalarına olanak sağlayan YBS Yelken Bilgi Sistemi üzerinden dijital olarak gerçekleştirilmesi gerekmektedir. YBS Yelken Bilgi Sistemi üzerinden kayıt alınmayan yarışlar tescil edilmeyecek ve geçersiz sayılacaktır. 

Yarış tescillerinin sadece TYF Yelken Bilgi Sistemi (YBS) üzerinden yapılan sporcu kayıtları baz alınarak gerçekleştirilmesi nedeniyle yarış dosyaları üzerinde Merkez Hakem Kurulu tarafından yapılan incelemelerde, sporcu ön kayıt işlemlerinde noksanlıklar olduğu gözlenmiştir. 

Söz konusu noksanlıkların giderilmesi amacıyla, TYF Yelken Bilgi Sistemi (YBS) üzerinden yapılacak sporcu kayıt işlemlerini tekrar hatırlatmak üzere aşağıda belirtilen tarih ve saatlerde webinar eğitimleri düzenlenmiştir. 

Yelken İl Temsilcilerimizin, kulüplerimizde kayıt işlemi gerçekleştiren görevliler ile yat yarışlarına kayıt veren sporcuların eğitime katılmaları özellikle tavsiye edilmektedir.

 

Webinara aşağıdaki linkten katılabilirsiniz. 

 

WEBİNAR EĞİTİM

 TARİHİ

 28 Eylül 2023Perşembe

 SAATİ

 20:30

 LİNK

Zoom Webinar Link

 

Türkiye Yelken Federasyonu

 

 

 


YUKARI