NASIL BAĞIŞ YAPABİLİRİM?

1 Yöntem Açıklaması
2 Yöntem Açıklaması
3 Yöntem Açıklaması

Eğer bir sorunla karşılaşırsanız lütfen bizimle hemen iletişim kurunuz. Teşekkürler.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Telefon 1: 0 000 000 00 00
Telefon 2: 0 000 000 00 00
Telefon 3: 0 000 000 00 00

Türkiye Yelken Federasyonu Başkanı Özlem Akdurak, İzmir Gülbahçe’de rüzgar sörfü sınıfında faaliyetlerini sürdüren Urla Kaykay ve Uçurtma Sörfü Spor Kulübü’nü kulüp merkezinde ziyaret etti.

Devamını oku...

Türkiye Yelken Federasyonu Başkanı Özlem Akdurak, 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları yolunda 470 kadın sınıfı için ülke kotası almak için mücadele eden Milli Takım Sporcularımız Beste Kaynakçı ve Okyanus Arıkan’ı kamp çalışmalarını sürdürdükleri

Devamını oku...

Başkan Akdurak, 2020 Tokyo Olimpiyatları’nda ülkemizi RS:X kadın sınıfında temsil edecek Olimpik sporcumuz Dilara Uralp’i, antrenörü Maksym Oberemko ile kamp çalışmalarını sürdürdüğü Çeşmealtı Rüzgar Sörfü ve Yelken Spor Kulübü’nde ziyaret etti.

Devamını oku...

Türkiye Yelken Federasyonu, Yönetim Kurulu, Sağlık Kurulu ve Covid-19 Danışma Kurulu üyelerinin bulunduğu geniş bir katılım ile gerçekleştirildi.

Devamını oku...

Olimpik Milli Sporcumuz Ateş Çınar hayatını Sena Saraman ile birleştirdi.

Devamını oku...

Türkiye Yelken Federasyonu Eğitim Programı’nda yer alan (D4) Dingi Öğreticisi / Eğitmeni ve (RS4) Rüzgar Sörfü Öğreticisi / Eğitmeni Kursu başladı.

Devamını oku...

Türkiye Açıkdeniz Yarış Kulübü tarafından düzenlenen TAYK Trofesi XLVIII. Yıl Deniz Kuvvetleri Marmara Kupası 12-13 Eylül tarihleri arasında düzenlendi.

Devamını oku...

TYF Laser Antrenörü Onur Derebaşı hayatını Sezen Özen ile birleştirdi. Çiftin nikah şahitliğini Türkiye Yelken Federasyonu Başkanı Özlem Akdurak yaptı.

Devamını oku...

Ege Açıkdeniz Yat Kulübü, Çeşme Marina ve Arkas iş birliğinde Türkiye Yelken Federasyonu ve Çeşme Belediyesi’nin desteğiyle düzenlenen Arkas Aegean Link Regatta’da Genel klasmanda şampiyon Orchestra oldu.

Devamını oku...

Van Yelken İhtisasi Kulübü Başkanı Sinan Aktaş’ın değerli annesi Hafize Aktaş’ın vefatını derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.

Devamını oku...

Sonraki sayfa yükleniyor…

YUKARI