NASIL BAĞIŞ YAPABİLİRİM?

1 Yöntem Açıklaması
2 Yöntem Açıklaması
3 Yöntem Açıklaması

Eğer bir sorunla karşılaşırsanız lütfen bizimle hemen iletişim kurunuz. Teşekkürler.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Telefon 1: 0 000 000 00 00
Telefon 2: 0 000 000 00 00
Telefon 3: 0 000 000 00 00

Türkiye Yelken Federasyonu Başkanı Özlem Akdurak, Balıkesir ilinde faal olan Ayvalık Yelken İhtisas Kulübü ile Burhaniye Yelken Kulübü’nü kulüp merkezlerinde ziyaret etti.

Devamını oku...

Türkiye Yelken Federasyonu Başkanı Özlem Akdurak, Dikili Belediye Başkanı Adil Kırgöz’ü kurucu üyesi olduğu Dikili Yelken Kulübü’nde ziyaret etti.

Devamını oku...

Türkiye Yelken Federasyonu Faaliyet Programı’nda yer alan ‘‘‘Dingi Öğreticisi / Eğitmeni (D4) Yetiştirme Kursu’’ teorik ve pratik olarak gerçekleştirildi.

Devamını oku...

Türkiye Yelken Federasyonu Eğitim Programı’nda yer alan ‘‘‘ Dingi Öğreticisi / Eğitmeni (D4) Yetiştirme Kursu’’ teorik ve pratik olarak gerçekleştirildi.

Devamını oku...

Türkiye Yelken Federasyonu Eğitim Programı’nda yer alan Denizde Canlı Kalma ve Kişisel Güvenlik Eğitim Kursu teorik ve pratik olarak gerçekleştirildi.

Devamını oku...

Değerli Arkadaşlarım, 19 Nisan 1926 tarihinde TBMM de kabul edilen ve 1 Temmuz 1926 tarihinde yürürlüğe giren Kabotaj Kanunu, yabancı devletlerin denizlerimizdeki ticaret hakimiyetlerine son verip, bizlere nesiller boyu denizlerimize sahip çıkmanın haklı

Devamını oku...

Ordu Büyükşehir Belediyesi ile Ordu Yelken ve Kano Derneği iş birliğinde yapılan proje için Kültür ve Sanat Merkezi Salonu'nda tören düzenlendi.

Devamını oku...

World Sailing Mid Year Meeting çevrimiçi olarak gerçekleştirildi. Toplantıya Federasyonumuzu temsilen TYF Başkanı Özlem Akdurak ve TYF Sportif Direktörü Fatih Özmen katıldı.

Devamını oku...

Türkiye Yelken Federasyonu Başkanı Özlem Akdurak yayınlanan son Valiler kararnamesiyle Eskişehir Valiliği’ne atanan İzmir Valisi Erol Ayyıldız’ı makamında ziyaret etti.

Devamını oku...

Techno 293 Aday Milli Takımı, TYF Techno 293 Antrenörü Onur Yalçın gözetiminde TYF Çevrimiçi Faaliyet Platformu’nda kural eğitimi aldı.

Devamını oku...

Sonraki sayfa yükleniyor…

YUKARI