NASIL BAĞIŞ YAPABİLİRİM?

1 Yöntem Açıklaması
2 Yöntem Açıklaması
3 Yöntem Açıklaması

Eğer bir sorunla karşılaşırsanız lütfen bizimle hemen iletişim kurunuz. Teşekkürler.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Telefon 1: 0 000 000 00 00
Telefon 2: 0 000 000 00 00
Telefon 3: 0 000 000 00 00

16-29 Ocak 2023 tarihleri arasında İspanya – Lanzarote’de gerçekleşen IQ Foil International Games Yarışları sona erdi.

Devamını oku...

25 Ocak’da 2. Ayağı’nın startı verilen The Ocean Race yarışları, Virtual Regatta etkinliğinde ve DigiSail projesi kapsamında Türkiye Yelken Federasyonu ve Türkiye logolu IMOCA teknesiyle yarışma fırsatı sunuyor.

Devamını oku...

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Dışişleri Bakanlığı Avrupa Birliği Başkanlığı ve Türkiye Ulusal Ajansı iş birliği ile düzenlenen “Erasmus Spor Destekleri” bilgilendirme toplantısı 18 Ocak, Salı günü gerçekleştirildi.

Devamını oku...

İstanbul Yelken İl Temsilciliği ev sahipliğinde, İstanbul Yelken İl Temsilcimiz Ayça Ark tarafından düzenlenen İstanbul ili Kulüpleri koordinasyon toplantısı, geniş bir katılım ile İstanbul Yelken Kulübü tesislerinde gerçekleştirildi.

Devamını oku...

TYF Başkanı Özlem Akdurak, Başkan Yardımcısı Hakan Yenigün, İcra Kurulu Üyesi Melih Dilikoğlu, Genel Koordinatör Fulya Tüfenkçioğlu, Sportif Direktör Tayfun Erey ve İstanbul Yelken Temsilcisi Ayça Ark’tan oluşan TYF Heyeti, İstanbul Gençlik ve Spor...

Devamını oku...

23 Aralıkta, 12 metrelik "İstanbul" isimli teknesiyle Cape Verde Island’ın Mindelo Marinası’ndan okyanusa tek başına açılan Mireli, 16 Ocakta Karayipler Martinik’te yolculuğunu tamamlayarak Atlantik Okyanusu’nu yelkeniyle tek başına geçen ilk Türk Kadın..

Devamını oku...

Fifty Fifty Sailing Cup Proje Organizatörü ve Yarış Yöneticisi Oğuz Ayan, Organizatör Lena Ayan, İletişim ve Medya Yöneticisi Elif Tümen, Teknik Planlama Sorumlusu Engin Yuvaktaş ve Proje İçerik Geliştiricisi Deniz Fıçı’dan oluşan Fifty Fifty Sailing...

Devamını oku...

IMEAK DTO Aliağa Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Adem Şimşek, Başkan Yardımcısı Ufuk Yıldırım, Yönetim Kurulu Üyesi Birol Akgöz, Şube Müdürü Orçun Tuncer oluşan IMEAK DTO Aliağa Şube Yönetim Kurulu, Başkan Özlem Akdurak’ı ziyaret etti.

Devamını oku...

14 – 19 Şubat ile 21 – 27 Şubat tarihleri arasında Ayvalık’ta gerçekleşecek TYF Yelken Ligi 2. Ayak Techno293 – IQ Foil ve Optimist Sınıfı Yarışları’nın koordinasyon toplantısı Balıkesir ve Ayvalık’ta yapılan ziyeretler ile gerçekleştirildi.

Devamını oku...

Antrenörlerin gelişimine katkı sağlamak ve çalışmalarına bilimin ışığı altında rehberlik etmek amacıyla hazırlanarak yürürlüğe giren Antrenör Eğitimi Yönetmeliğine göre Antrenör Eğitim Sistemi Temel (Teorik) ve Uygulama Eğitimi olarak 2 aşamadan...

Devamını oku...

Sonraki sayfa yükleniyor…

YUKARI