NASIL BAĞIŞ YAPABİLİRİM?

1 Yöntem Açıklaması
2 Yöntem Açıklaması
3 Yöntem Açıklaması

Eğer bir sorunla karşılaşırsanız lütfen bizimle hemen iletişim kurunuz. Teşekkürler.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Telefon 1: 0 000 000 00 00
Telefon 2: 0 000 000 00 00
Telefon 3: 0 000 000 00 00

1- 4 Haziran tarihleri arasında Yelkenli Tekne Eğitmeni YTE1 - (D4) Kursu, Urla Gülbahçe Yelken ve Rüzgar Sörfü Kulübü’nün ev sahipliği ile Arkas Çeşme Yelken Gençlik ve Spor Kulübü ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

Devamını oku...

Federasyonumuzun 2023 yılı Faaliyet Programı’nda yer alan ve 31 Mayıs - 4 Haziran tarihleri arasında Karşıyaka Spor Kulübü Avek Yelken Şubesi ev sahipliğinde gerçekleştirilen 1. Kademe Yardımcı Antrenör Uygulama Eğitimi tamamlandı.

Devamını oku...

31 Mayıs - 05 Haziran tarihleri arasında İspanya’nın Costa Brava şehrinde düzenlenen ve Optimist Milli Takımı’nın katılım gösterdiği 2023 Optimist Dünya Şampiyonası’nın deneme yarışı olan Spring Cup Costa Brava Optimist Regatta Yarışları sona erdi.

Devamını oku...

29 Mayıs – 03 Haziran tarihleri arasında İtalya’da düzenlenen ve dünyanın en prestijli yat yarışlarından biri olan 52 Super Series yarışları sona erdi.

Devamını oku...

Türkiye Yelken Federasyonu 2023 Faaliyet Programı’nda yer alan Eğitmen Vize Gelişim Semineri 02 Haziran Cuma Günü zoom üzerinden çevrimiçi olarak gerçekleştirildi.

Devamını oku...

Türkiye Yelken Federasyonu Faaliyet Programı’nda yer alan ve Uluslararası Dragon Birliği (IDA), Türk Dragon Birliği (TDB) ile Bodrum Açıkdeniz Yelken Kulübü (BAYK) tarafından, 29 Mayıs-2 Haziran tarihleri arasında Muğla’nın Bodrum ilçesinde düzenlenen...

Devamını oku...

Geçtiğimiz yıl Atilla Gökova, kardeşi Tolga Gökova ile 16 Mayıs’ta İlk Duo (iki kişilik) Türkiye Turu Rekoru için Artvin / Hopa Limanı’ndan start alarak Türkiye Turu Rekoru’nu kırmıştı.

Devamını oku...

Türkiye Yelken Federasyonu Teknik Kurul toplantısı TYF İzmir Ofisinde gerçekleştirildi.

Devamını oku...

16 – 19 Mayıs tarihleri arasında IOC (Uluslararası Olimpiyat Komitesi) ev sahipliğinde düzenlenen Dünya Yelken Federasyonu - World Sailing Yönetim Kurulu toplantısına katılan Akdurak ve Yönetim Kurulu Başkan ve Üyeleri, ertesi gün gerçekleşen çevrimiçi..

Devamını oku...

Sonraki sayfa yükleniyor…

YUKARI