NASIL BAĞIŞ YAPABİLİRİM?

1 Yöntem Açıklaması
2 Yöntem Açıklaması
3 Yöntem Açıklaması

Eğer bir sorunla karşılaşırsanız lütfen bizimle hemen iletişim kurunuz. Teşekkürler.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Telefon 1: 0 000 000 00 00
Telefon 2: 0 000 000 00 00
Telefon 3: 0 000 000 00 00

Yelken dünyasının en zorlu, en prestijli yarışlarından biri olarak bilinen ve tek başına 30.000 mil durmadan, yardım almadan dünya turunu tamamlamayı amaçlayan Golden Globe Race (Altın Küre Yarışı) organizasyonunda ülkemizi Erden Eruç temsil edecek.

Devamını oku...

Darıca Yelken Kulübü Başkanı Tuğrul Köşker ve İdari Başkan Yardımcısı Süleyman Turgut Köşker, Başkan Özlem Akdurak’ı ziyaret etti.

Devamını oku...

Kocaeli’nde bir dizi ziyarette bulunan Başkan Akdurak, Kocaeli Yelken İl Temsilcisi Tahir Tarım, Derince Yelken Kulübü Başkanı Hakan Murat Yılmaz, İzmit Yelken ve Su Sporları Kulübü Başkanı Reyhan Güzelgün Yılmaz ve Gölcük Yelken Spor Kulübü Başkanı...

Devamını oku...

Başkan Akdurak, 06-13 Temmuz 2024 tarihleri arasında Kocaeli’nde ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde gerçekleştirilecek olan 470 Dünya Gençler Şampiyonası öncesinde organizasyon hazırlıkları ve yelken tesisi ile ilgili detayları görüşmek...

Devamını oku...

27 Kasım – 02 Aralık tarihleri arasında Yalıkavak Yelken Kulübü’nün ev sahipliğini yaptığı 420 Gelişim Kampı tamamlandı.

Devamını oku...

Bütüncül Sporcu Gelişimi için Antrenör Yetkinliği Geliştirilmesi Proje Açılış Toplantısı ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Devamını oku...

Şiddetli yağış ile birlikte lodos fırtınasının neden olduğu olumsuz hava koşulları sonucunda zarar gören bir diğer başka kulübümüz, Körfez Yarımca Yelken Kulübü'ne geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Devamını oku...

Şiddetli yağış ile birlikte lodos fırtınasının neden olduğu olumsuz hava koşulları sonucunda zarar görmüş olan bir başka kulübümüz, İzmit Yelken Kulübü'ne geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Devamını oku...

Şiddetli yağış ile birlikte lodos fırtınasının neden olduğu olumsuz hava koşulları sonucunda zarar gören; Karşıyaka Spor Kulübü Avek Yelken Şubesi'ne, Yenifoça Windsurf Kulübü'ne, İskenderun Yelken Kulübü'ne, Zonguldak Yelken Kulübü'ne, Ereğli Yelken...

Devamını oku...

2021 yılında önce Tek Kişilik Türkiye Turu Rekoru’nu kıran ve daha sonra bir Türk ekibinin ilk kez katıldığı okyanus aşırı yelken yarışı olan Transquadra’da Tolga Pamir, Sinan Sümer ile birlikte yarışa katılarak Marsilya-Madeira arasındaki Transquadra...

Devamını oku...

Sonraki sayfa yükleniyor…

YUKARI