NASIL BAĞIŞ YAPABİLİRİM?

1 Yöntem Açıklaması
2 Yöntem Açıklaması
3 Yöntem Açıklaması

Eğer bir sorunla karşılaşırsanız lütfen bizimle hemen iletişim kurunuz. Teşekkürler.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Telefon 1: 0 000 000 00 00
Telefon 2: 0 000 000 00 00
Telefon 3: 0 000 000 00 00

İl Hakem Vize – Aday Hakem Vize ve İl Hakemliğine Terfi Kursu Duyurusu - İstanbul

 

 

Türkiye Yelken Federasyonunun 2023 yılı Faaliyet Programında yer alan “İl Hakem Vize – Aday Hakem Vize ve İl Hakemliğine Terfi Kursu” 16-17 Aralık 2023  tarihlerinde İstanbul’da düzenlenecektir.

 

20.12.2014 tarihli Türkiye Yelken Federasyonu Hakem Talimatının 22-(1) maddesi gereğince yelken hakem lisansları her dört yılda bir vize edilmektedir. 

 

Hakemlerimizin geçerli vize alabilmeleri için düzenlenecek olan vize ve terfi kurs programının her iki gününe de katılmaları ve kurs sonunda yapılacak olan sınavda başarılı olmaları gerekmektedir. Aynı Talimatın 15-(1) maddesi gereği, İl Hakemliğine terfi için gerekli (7 adet) yarışta görev alınması sonrası kursa katılmak ve kurs sonunda yapılacak olan sınavda başarılı olmak gerekmektedir. 

 

Bu nedenle,

 

Yelken il yarışlarının YBS Yelken Bilgi Sistemi’ne yüklenmemesi durumunda, il yarışlarına katılan hakemlerimizin, ilgili ilin Yelken İl Temsilcisinden görev aldıkları yarışlarla ilgili onaylı resmi yarış listesini talep ederek başvuru esnasında (YBS) Yelken Bilgi Sistemi’ne yüklemeleri gerekmektedir.

 

Vizesi 2023 yılı sonunda bitecek ve vizesi sona ermiş olan tüm hakemlerimize açık olan bu seminerin katılım kontenjanı 40 kişi ile sınırlı olacaktır.

 

İl Hakemliğine terfi harcı 1000 TL, vize harcı ise 750 TL olup, 70 yaş ve üzeri hakemlerimiz için ücretsizdir. Vize harcının Türkiye Yelken Federasyonu Başkanlığı'nın TR13 0003 2000 0000 0049 9373 24 IBAN numaralı hesabına “ad-soyad ve vize bedeli ya da terfi bedeli” açıklaması ile ödenmesi gerekmektedir. Kurs sonunda yapılacak olan sınavda başarılı olamayan hakemlerin vize ücreti geri ödenmeyecektir.

 

Bu kursa katılmak isteyen hakemlerin 11 Aralık 2023, pazartesi akşamı mesai bitimine kadar YBS Yelken Bilgi Sistemi üzerinden “Faaliyet ve Bütçe- Görev/Eğitim Başvuru” sekmelerini kayıtlarını yapmaları ve istenilen belgeleri aynı yerden sisteme yüklemeleri gerekmektedir.  Belirtilen şekilde belgeyi sisteme yüklemeyen kişilerin kurs başvuruları kabul edilmeyecek olup, mazeret beyan etmeksizin başvurdukları kursa katılmayan hakemler, diğer kurslara katılmak istediklerinde başvuruları kontenjan durumuna göre değerlendirilecektir.

 

 

Başvuru için gerekli belgeler;

·       Yelken Bilgi Sisteminde “Sicil Kayıtları-Kişisel Bilgiler sekmesi” kişisel bilgilerin güncellenmesi

·       Katılım payının ödendiğini gösteren dekont fotokopisi

(Dekont, vize başvurlarında ilgili sayfadaki başvuru evraklarına; İl hakemi kursu için dekontunuz "Diğer evraklar kısmına" yüklemelisiniz.)

Katılımcılarının WS Kural Kitabını yanlarında getirmeleri ya da WS Kural Kitabına dair ücretsiz uygulamayı indirmiş olmaları gerekmektedir.

 

                  

Vize semineri kaydı için: YBS Yelken Bilgi Sistemi üzerinden> Faaliyet ve Bütçe > Görev/Eğitim Başvuru

 

İl Hakemi Terfi Kursu için: Aşağıdaki link üzerinden başvurularınızı, Kullanıcı adınız e-posta adresiniz, parolanız T.C kimlik numaranız olacak şekilde giriş yapıp kursa başvurabilirsiniz.

 

Başvuru için tıklayınız. 

 

Kursun Açılacağı İlçe/İl: Kadıköy/ İstanbul

 

Yer:  İstanbul Yelken Kulübü, Fenerbahçe, Fener Kalamış Yolu No:12 Kadıköy/ İstanbul

 

Kurs Tarihi : 16-17 Aralık 2023 

 

Son Başvuru Tarihi : 11 Aralık 2023

 

Kurs Saatleri : 09.30 - 17.30

 

Eğitmenler : Selma UCA (IRO) - Aylin SUNTAY (IJ)                      

 

Kayıt için: YBS Yelken Bilgi Sistemi üzerinden> Faaliyet ve Bütçe > Görev/Eğitim Başvuru

 

 

Türkiye Yelken Federasyonu

 


YUKARI