NASIL BAĞIŞ YAPABİLİRİM?

1 Yöntem Açıklaması
2 Yöntem Açıklaması
3 Yöntem Açıklaması

Eğer bir sorunla karşılaşırsanız lütfen bizimle hemen iletişim kurunuz. Teşekkürler.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Telefon 1: 0 000 000 00 00
Telefon 2: 0 000 000 00 00
Telefon 3: 0 000 000 00 00

MHK Başkanı Hakan Kütük, MHK Üyeleri Ayşe Aylin Suntay, Mustafa Kavak, Raziye Kütük ve Şaban Mehmet Besceli’nin katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda Başkan Akdurak ile birlikte 2022 yılı Hakem Eğitim ve Seminer takvimi ve Yelken Hakem Talimatı...

Devamını oku...

IODA Yarış Komitesi Üyesi İlker Bayındır, 27 Haziran - 07 Temmuz 2022 tarihleri arasında Bodrum’da gerçekleşecek olan 2022 Dünya Optimist Şampiyonası hazırlıklarını yerinde incelemek üzere Bodrum’daydı.

Devamını oku...

KKTC Kıbrıs Türk Yelken-Motor-Kürek Federasyonu yeni dönem Başkanı Mehmet Salih Havalı, Başkan Akdurak’a ziyarette bulundu.

Devamını oku...

Federasyonumuz ile Sigortambir arasında bireysel kaza sigortalarını içeren sponsorluk anlaşmasına yönelik iyi niyet protokolü Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi Sermurat Küçükgöl ve Sigortambir Genel Müdürü Kürşat Köz tarafından imzalandı.

Devamını oku...

Gillette - Milliyet ortaklığında 7. kez düzenlenen “68.Gillette - Milliyet Yılın Sporcusu” ödülleri Volkswagen Arena’da gerçekleşen görkemli tören ile sahiplerini buldu.

Devamını oku...

Keşan Belediyesi Yelken ve Su Sporları Kulübü Proje Sorumlusu Seda Havale, Kulüp Antrenörü Umut Geçdoğan ve Kulüp Eğitmeni Egemen Ergene, Federasyon Başkanı Özlem Akdurak’ı ziyaret etti.

Devamını oku...

Federasyon Yönetim Kurulu ile İzmir Kulüp Başkanları İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürü Sayın Murat Eskici’nin katılımıyla İTO İzmir Ticaret Odası ev sahipliğinde bir araya geldi.

Devamını oku...

27 Haziran - 07 Temmuz 2022 tarihleri arasında Bodrum’da gerçekleşecek 2022 Dünya Optimist Şampiyonası hazırlıklarını yerinde incelemek üzere Federasyon yönetimi ile Bodrum’a giden Başkan Özlem Akdurak, Bodrum Kaymakamı Bilgehan Bayar’ı ziyaret etti.

Devamını oku...

27 Haziran - 07 Temmuz 2022 tarihleri arasında Bodrum’da gerçekleşecek 2022 Dünya Optimist Şampiyonası hazırlıklarını yerinde incelemek üzere Federasyon yönetimi ile Bodrum’a giden Başkan Özlem Akdurak, Muğla Valisi Orhan Tavlı'yı ziyaret etti.

Devamını oku...

Türkiye Yelken Federasyonu Başkanı Özlem Akdurak, Başkan Vekili Ahmet Hakan Yenigün, İcra Kurulu Üyesi Tolga Yağlı, Sağlık Kurulu Başkanı Dr. Zeynep Ayşen Akın, Kurul Üyeleri Dr. Hakan Vuruşkaner, Dr. Mustafa Kırlangıç ve Dr. Nurdan Tekgül’ün katıldığı t

Devamını oku...

Sonraki sayfa yükleniyor…

YUKARI