NASIL BAĞIŞ YAPABİLİRİM?

1 Yöntem Açıklaması
2 Yöntem Açıklaması
3 Yöntem Açıklaması

Eğer bir sorunla karşılaşırsanız lütfen bizimle hemen iletişim kurunuz. Teşekkürler.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Telefon 1: 0 000 000 00 00
Telefon 2: 0 000 000 00 00
Telefon 3: 0 000 000 00 00

Uluslararası Yarışlarda Görev Yapacak Antrenörler İçı̇n Tıbbı̇ Yönergeler

Değerli Yelken Ailesi,

İçinde bulunduğumuz COVID-19 salgını sebebi ile tüm spor faaliyetlerine ara verilmiş olsa da Federasyonumuz  evde kaldığımız bu süreyi kişisel gelişim sürecine dönüştürme amacı ile çalışmalarına sürdürmektedir. 

Sporcu ve teknik kadrolarımızın sağlığı sadece bu dönemde değil her zaman büyük önem taşıdığından Federasyonumuz World Sailing ile yaptığı çalışmalar doğrultusunda sportif müsabaka amacı ile başka bir lokasyonda bulunulan süreçler için tavsiye ve uygulama standartları hazırlığı gerçekleştirmiştir.

Bu doğrultuda World Sailing Medical Commission - Uluslararası Yelken Federasyonu Tıp Komisyonu tarafından yayımlanan "Uluslararası Yarışlarda Görev Yapacak Antrenörler İçin Tıbbi Yönergeler” dokümanı Türkçe’leştirilmiş ve yelken ailenizin bilgisine sunulmuştur. 

Söz konusu döküman, World Sailing tarafından uluslararası yarışlar için hazırlanmış olmasının yanısıra gerek kulüp antrenmanlarında, gerekse yelken yarışı veya kampı için başka bir bölgeye giden tüm antrenör ve idarecilerin faydalanabileceği çok değerli bilgiler içermektedir. 

Ayrıca sporcuların da kendi performanslarına olumlu katkılar sağlayacak bir çok bilgi yine bu dokümanda açıkça belirtilmiştir.

Faydalı olmasını diler, bilgilerinize sunarız.

Dosya Eki: ULUSLARARASI YARIŞLARDA GÖREV YAPACAK ANTRENÖRLER İÇİN TIBBİ YÖNERGELER

TÜRKİYE YELKEN FEDERASYONU


YUKARI