NASIL BAĞIŞ YAPABİLİRİM?

1 Yöntem Açıklaması
2 Yöntem Açıklaması
3 Yöntem Açıklaması

Eğer bir sorunla karşılaşırsanız lütfen bizimle hemen iletişim kurunuz. Teşekkürler.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Telefon 1: 0 000 000 00 00
Telefon 2: 0 000 000 00 00
Telefon 3: 0 000 000 00 00

IQFOIL Hazırlık Kampı Duyurusu

IQFOIL, World Sailing - Uluslararası Yelken Federasyonu’nun ilgili komitelerinin tavsiyesi ve Genel Kurul’un onayının ardından Paris 2024 Olimpiyatları için kadın ve erkek kategorilerinde olimpik disiplin olarak kabul edilmiştir. 

Federasyonumuz, söz konusu sınıfın geliştirilmesi, antrenör ve sporcu sayısının arttırılmasına yönelik olarak 2021 yılında hazırlık kampları düzenleyecektir. 

IQFOIL sınıfında ilk kamp 18 - 27 Ocak 2021 tarihleri arasında İzmir’de gerçekleştirilecek olup kampa IQFOIL ekipmanına sahip olan tüm kadın ve erkek sporcular başvurabileceklerdir. 

Kampa katılmak isteyen sporcuların kulüplerinin 13 Ocak 2021 Çarşamba gününde kadar sportif@tyf.org.tr adresine isim listeleri ve katılım taleplerini göndermeleri gerekmektedir.

Kamp TYF Olimpik Rüzgar Sörfü Antrenörü Jaroslaw Miarczynski, TYF Rüzgar Sörfü Antrenörü Onur Yalçın ve Kağan Urul (Galatasaray Spor Kulübü Yelken Şubesi) gözetiminde gerçekleşecektir.

Ayrıca söz konusu kampın ilk iki günü ilgili sınıfta kariyer hedefi bulunan sınırlı sayıda rüzgar sörfü antrenörlerine de açıktır. Başvurmak isteyen rüzgar sörfü antrenörlerinin de 13 Ocak 2021 Çarşamba gününde kadar sportif@tyf.org.tr adresine e-posta ile başvurmaları gerekmektedir.

Konaklama giderleri TYF tarafından karşılanacak kampa ait detaylar başvuruların tamamlanmasının ardından sporcuların kulüpleri ile paylaşılacaktır.

Bilgilerinize sunarız.

TÜRKİYE YELKEN FEDERASYONU


YUKARI