NASIL BAĞIŞ YAPABİLİRİM?

1 Yöntem Açıklaması
2 Yöntem Açıklaması
3 Yöntem Açıklaması

Eğer bir sorunla karşılaşırsanız lütfen bizimle hemen iletişim kurunuz. Teşekkürler.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Telefon 1: 0 000 000 00 00
Telefon 2: 0 000 000 00 00
Telefon 3: 0 000 000 00 00

TYF 2021 Techno 293, Techno Plus ve RS:One Türkiye Şampiyonası’nda kazananlar belli oldu

Türkiye Yelken Federasyonu’nun 2021 yılı Faaliyet Programı’nda yer alan TYF 2021 Techno 293, Techno Plus ve RS:One Türkiye Şampiyonası 04-10 Ekim tarihleri arasında Urla-İzmir’de düzenlendi.

Göztepe Spor Kulübü Yelken Şubesi ev sahipliğinde gerçekleşen şampiyonanın ödül töreninde Türkiye Yelken Federasyonu Başkanı Özlem Akdurak sporcuları kutlarken ev sahipliği yapan Göztepe Spor Kulübü Yelken Şubesi ve yarışlarda başarıyla görev yapan hakemlere teşekkür etti.

 

Techno 293 U13 Genel kategorisinde Göztepe Spor Kulübü Yelken Şubesi’nden Ali Öztüre birinci, Nehir Çakmak ikinci ve Sude Bulduk üçüncü oldu. Techno 293 Kızlar kategorisinde ise Göztepe Spor Kulübü Yelken Şubesi’nden Nehir Çakmak birinci sırada, Sude Bulduk ikinci sırada Galatasaray Spor Kulübü Yelken Şubesi’nden Viktoria Derin Kaya üçüncü sırada yer aldı.


Techno 293 U15 Genel kategorisinde Göztepe Spor Kulübü Yelken Şubesi’nden Sina Elekdar birinciliği, Emr Windsurf ve Yelken Spor Kulübü’nden Emir Mercanoğlu ikinciliği ve Ron Danon üçüncülüğü elde etti. Techno 293 Kızlar kategorisinde Göztepe Spor Kulübü Yelken Şubesi’nden Duru Kutluoğlu birinci, Emr Windsurf ve Yelken Spor Kulübü’nden Ada Tan ikinci ve İçdaş Spor Kulübü’nden Delfin Ada Canpolat üçüncü oldu.


Techno 293 U17 Genel kategorisinde Göztepe Spor Kulübü Yelken Şubesi’nden Efe Enis birinci, Emr Windsurf ve Yelken Spor Kulübü’nden Erencan Kolburan ikinci, Urla Deniz Spor Kulübü’nden Artun Şenol üçüncü oldu. Techno 293 U17 Kızlar kategorisinde Göztepe Spor Kulübü Yelken Şubesi’nden Naz Enis birinciliği, Emr Windsurf ve Yelken Spor Kulübü’nden Arya Kaplan ikinciliği, Göztepe Spor Kulübü Yelken Şubesi’nden Defne Simay Başdağ üçüncülüğü elde etti.

Techno Plus Erkek kategorisinde şampiyonayı Emr Windsurf ve Yelken Spor Kulübü’nden Ozan Türker birinci sırada, İçdaş Spor Kulübü’nden Yaman Kayacık ikinci sırada Emr Windsurf ve Yelken Spor Kulübü’nden Ali Kaan Karataş üçüncü sırada tamamladı. Techno Plus Kızlar kategorisinde ise Urla Deniz Spor Kulübü’nden Buse Tunç birinci sırada, Emr Windsurf ve Yelken Spor Kulübü’nden Melek Altunsöz ikinci sırada ve Duygu Naz Bozkaya üçüncü sırada yer aldı.

RS:One Kadın kategorisinde ise Çeşmealtı Windsurf ve Yelken Kulübü’nden Irmak Elmacı birinci oldu.


YUKARI