NASIL BAĞIŞ YAPABİLİRİM?

1 Yöntem Açıklaması
2 Yöntem Açıklaması
3 Yöntem Açıklaması

Eğer bir sorunla karşılaşırsanız lütfen bizimle hemen iletişim kurunuz. Teşekkürler.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Telefon 1: 0 000 000 00 00
Telefon 2: 0 000 000 00 00
Telefon 3: 0 000 000 00 00

Başkan Akdurak Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’ı Ziyaret Etti

Başkan Akdurak, 06-13 Temmuz 2024 tarihleri arasında Kocaeli’nde ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde gerçekleştirilecek olan 470 Dünya Gençler Şampiyonası öncesinde organizasyon hazırlıkları ve yelken tesisi ile ilgili detayları görüşmek üzere Kocaeli’nde bir dizi ziyaret gerçekleştirdi ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Sn.Doç.Dr. Tahir Büyükakın ile bir araya geldi.

 

Ziyarette Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi ve Kent Tarihi ve Tanıtımı Dairesi Başkanı Doç.Dr. Ali Yeşildal, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıtspor Kulübü Başkanı İbrahim Erçin, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Spor Şube Müdürü Alparslan Arslan, TYF Yönetim Kurulu Üyesi Deniz Çiçek, Genel Koordinatör Fulya Tüfenkçioğlu ve KocaeliYelken İl Temsilcimiz Tahir Tarım hazır bulundular.

 

Başkan Büyükakın, böylesine önemli bir Şampiyonanın Kocaeli ilinde gerçekleşecek olması nedeniyle Başkan Akdurak’a teşekkürlerini iletti.

 

Başkan Akdurak ise Kocaeli’nin eşsiz mavi sularında, büyük bir heyecana sahne olacak 470 Gençler Dünya Şampiyonası’nın, yerli ve yabancı birçok misafire görsel bir şölen yaşatacak olmasıyla birlikte Kocaeli’ne bir yelken tesisi kazandıracak olmasından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

 

 

 


YUKARI