NASIL BAĞIŞ YAPABİLİRİM?

1 Yöntem Açıklaması
2 Yöntem Açıklaması
3 Yöntem Açıklaması

Eğer bir sorunla karşılaşırsanız lütfen bizimle hemen iletişim kurunuz. Teşekkürler.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Telefon 1: 0 000 000 00 00
Telefon 2: 0 000 000 00 00
Telefon 3: 0 000 000 00 00

“Geleceğim Sensin” Projesi’nin ilk toplantısı yapıldı

Federasyonumuz, yelken sporunun gelecek nesillere sağlam alt yapı bilinci ile aktarılması ve sporumuzun artan bir ivme ile sürdürülmesi amacıyla üniversite eğitimini Spor Bilimleri Fakülteleri veya Beden Eğitimi Yüksek Okulları’nda gerçekleştirmeyi ve gelecekte üst seviye yelken sporcusu, yelken antrenörü veya yelken spor yöneticisi dallarında kariyer yapmayı planlayan gençlerimize yönelik bir gelişim, destek eğitim ve uygulama programı olan “Geleceğim Sensin” Projesi’nin ilk toplantısı 09-10 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirildi.

Yarının milli ve olimpik takımlarını yetiştirecek, ülkemizin her yöresinde yelken sporunun ilerlemesini sağlayacak ve sporumuza yeni boyutlar kazandıracak insan kaynağına bugünden yatırım yapılması hedeflen projede ilk gün TYF Sportif Direktörü Fatih Özmen ve Ege Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Dr.Öğr.Üyesi Ayşe Meliha Canpolat’ın konuşmasıyla başlarken Geleceğim Sensin Projesi müfredat tanıtımı yapılmasının ardından TYF Laser Antrenörü Onur Derebaşı’nın sunumu ile devam etti.

İkinci gün Türkiye Yelken Federasyonu Başkanı Özlem Akdurak’ın konuşması ile başlarken TYF Optimist Antrenörü Alican Selcik sunum gerçekleştirdi. TYF Sportif Direktörü Fatih Özmen ve Ege Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Dr.Öğr.Üyesi Ayşe Meliha Canpolat liderliğinde “İletişim” (Antrenör- Sporcu İlişkisi), “Spor Ahlakı ve Etiği” ve “Dünyada Yelken ve Yelkenin Geleceği” atölyeleri düzenlendi. Aday görüşlerinin alınmasının ardından “Geleceğim Sensin” Projesi’nin ilk toplantısı sona erdi.YUKARI