NASIL BAĞIŞ YAPABİLİRİM?

1 Yöntem Açıklaması
2 Yöntem Açıklaması
3 Yöntem Açıklaması

Eğer bir sorunla karşılaşırsanız lütfen bizimle hemen iletişim kurunuz. Teşekkürler.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Telefon 1: 0 000 000 00 00
Telefon 2: 0 000 000 00 00
Telefon 3: 0 000 000 00 00

Optimist Milli Takımı Avrupa Şampiyonası için İspanya’ya gitti

Optimist Milli Takımımız 16 - 27 Haziran 2021 tarihlerinde Cadiz - İspanya’da düzenlenecek Optimist Avrupa Şampiyonası’na katılmak üzere İspanya’ya gitti.

Millilerimiz; Optimist Avrupa Şampiyonası öncesinde önemli bir hazırlık yarışı olarak kabul edilen Andalusian Training Regatta yarışlarında da mücadele edecek.

Andalusian Training Regatta ve Optimist Avrupa Şampiyonası’nda mücadele edecek olan Milli Sporcularımız Yiğit Özbaşoğlu (B.B. Bodrumspor Yelken Şubesi), Oğuz Önal (B.B. Bodrumspor Yelken Şubesi), Ege Ayyıldızbayraktar (Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü), Sadrihan Suer (Era Bodrum Yelken Spor Kulübü), Görkem Arda Koçak (Galatasaray Spor Kulübü Yelken Şubesi), Firdevs Yeğin (İskenderun Yelken İhtisas ve Spor Kulübü), İlayda Şen (Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü), Defne İsabel Ramirez Zambrano (Göztepe Spor Kulübü Yelken Şubesi), Medine Havva Tatlıcan (Göztepe Spor Kulübü Yelken Şubesi) ile TYF Antrenörü Alican Selcik ve Takım Lideri Emrah Taşlı’ya (Foça Yelken İhtisas Kulübü) başarılar dileriz.


YUKARI