NASIL BAĞIŞ YAPABİLİRİM?

1 Yöntem Açıklaması
2 Yöntem Açıklaması
3 Yöntem Açıklaması

Eğer bir sorunla karşılaşırsanız lütfen bizimle hemen iletişim kurunuz. Teşekkürler.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Telefon 1: 0 000 000 00 00
Telefon 2: 0 000 000 00 00
Telefon 3: 0 000 000 00 00

TYF 100.Yıl Atatürk Kupası’nda 23 Nisan coşkusu

Sığacık-Seferihisar’da düzenlenen TYF 100.Yıl Atatürk Kupası’nda Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklara armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkuyla kutlandı.

Tören şehitlerimiz için saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlarken ilk olarak TYF Sosyal Sorumluluk ve Etkinlik Komitesi Başkanı Serdar Özkaleli söz aldı. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlayan Özkaleli, komite olarak ilk etkinliklerini gerçekleştirdikleri TYF Spor Toto Yıldızlar Kupası’nda 623 kilogram atık toplandığı bilgisini verdi. Bir hafta boyunca yarış alanında atık kutularının bulunacağının belirten Özkaleli atıkları ayrıştırarak toplamaya devam edeceklerine inandığını söyledi. Özkaleli “Bu kupada etkinliklerimiz devam edecek. Bu kez hedefimiz sporcularımızı bir hafta boyunca eğlendirmek. Kupa boyunca her akşam bir etkinlik olacak. Herkese yarışlarda başarılar diliyorum” diyerek sözlerini sonlandırdı.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlayarak konuşmasına başlayan Türkiye Yelken Federasyonu Başkanı Özlem Akdurak “Ulusal egemenliğin önemini bilerek yetişmiş nesilsiniz. Ulusal egemenlik sorumluluk istiyor. Yaptığımız her işte en iyi olmalıyız. Kendimiz için iyi olurken, ülkemiz için, milletimiz için, bizden sonra gelecek nesiller için en iyi olmamız gerekiyor. Dolayısıyla sizlerden bilimde, teknolojide, sanatta ve sporda her daim bayrağımızı dalgalandırmak için elinizden ne geliyorsa yapmanızı rica ediyorum. Sizlerin ileride bizlerin ümidi olacak yarınları yaratacağınıza inanıyorum. Hepinizi sevgiyle kucaklıyorum” dedi.

Başkan Akdurak sözlerini şöyle tamamladı: “Bu yarış için yine ülkemizin cennet köşelerinden birindeyiz. Sığacık’ı çok seveceğinizi, rüzgarınızın çok güzel olacağını ümit ediyorum. Sosyal Sorumluluk ve Etkinlik Komitemiz kupa boyunca akşamları bir arada olup, özlem gidereceğimiz, sadece yarışacağımız değil birlikte eğlenebileceğimiz bir dizi aktivite gerçekleştirecek. Çalışmalarından dolayı onlara çok teşekkür ediyorum. Rüzgarınızın kolayına olduğu, çok keyifli ve başarılı yarışlar diliyorum.”


YUKARI